ONLINE: Вебінар Літній інтенсив у Варшаві 2021

Mon Jun 14 2021 at 07:00 pm to 08:00 pm

Українсько-Польський Центр Освіти "UniverPL" | Kyiv

Publisher/HostУкраїнсько-польський центр освіти "UniverPL"
Набір учасників на Літній інтенсив у Варшаві 2021. Залишились останні місця!
Літній інтенсив вивчення польської мови у Варшаві - це чудова можливість поєднати незабутню подорож з корисним вивченням мови і просто весело провести час у колі нових друзів!

Програма орієнтована на подальший успішний вступ та навчання в університетах Польщі.?‍?

Після визначення мовного рівня та зарахування до відповідної групи, учасники пройдуть 100 годинну програму з вивчення польської або англійської. Курс розрахований як на початківців, так і для тих хто вивчав польську/англійську раніше (на рівні від А1 до В1).

Курси проходять на базі державного університету, а заняття проводять досвідчені викладачі кафедри іноземних мов, що спеціалізуються на викладанні польської чи англійської мови.?

В програмі курсу передбачено розважальну програму, до якої входять прогулянки Варшавою з відвідуванням Королівського замку, Старого міста, Палацу Культури та Науки, екскурсії музеями та інші драйвові заходи!

По закінченню курсу кожен його учасник отримає сертифікат від державного університету Варшави з зазначенням відповідного рівня мови.?
Літній інтенсив буде проходити
24.07 - 21.08.21
Для детального ознайомлення з умовами та програмою інтенсиву переходьте за посиланням - https://univerpl.com.ua/intensivniy-kurs-polskoyi-movi/

Event Venue & Nearby Stays

Українсько-Польський Центр Освіти "UniverPL", Січових стрільців, 49. офіс 509, Kyiv, Ukraine

Sharing is Caring: