Advertisement
• Tickets: €25 vvk | €10 Steunkaart | €12 Palestijnse maaltijd• Locatie: Cactus Club | Bargeweg 10 8000 Brugge
• Deuren: 16u00
• Meer info: http://www.cactusmusic.be
𝗧𝗶𝗺𝗲 𝘁𝗮𝗯𝗹𝗲:
16:00 𝗱𝗲𝘂𝗿𝗲𝗻
16:50 𝗗𝗮𝗮𝗻 & 𝗜𝘀𝗼𝗹𝗱𝗲
17:35 Ã𝗼
18:20 𝗟𝗮𝗿𝗮 𝗖𝗵𝗲𝗱𝗿𝗮𝗼𝘂𝗶 & 𝗣𝗮𝘁𝗿𝗶𝗰𝗸 𝗩𝗮𝗻 𝗡𝗲𝗰𝗸
18:45 𝗠𝗲𝗶𝗻𝗶𝗲 𝗡𝗶𝗰𝗼𝗹𝗮𝗶
19:20 ???
20:05 𝗕𝗿𝗶𝗵𝗮𝗻𝗴
20:40 𝗟𝗼𝘃𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻
21:05 𝗦𝗮𝗺𝗶𝗲𝗿 𝗞𝗵𝗮𝗹𝗲𝗱
21:40 𝗧𝗵𝗲 𝗕𝗼𝗻𝘆 𝗞𝗶𝗻𝗴 𝗼𝗳 𝗡𝗼𝘄𝗵𝗲𝗿𝗲
22:35 𝗪𝗵𝗶𝘀𝗽𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴 𝗦𝗼𝗻𝘀
23:00 𝗖𝗵𝗮𝗿𝗹𝗼𝘁𝘁𝗲 𝗔𝗱𝗶𝗴é𝗿𝘆 & 𝗦𝗮𝗻𝗻𝗲 𝗗𝗲 𝗠𝘂𝘆𝗻𝗰𝗸 (𝗱𝗷-𝘀𝗲𝘁)
00:00 𝗕𝗼𝗹𝗶𝘀 𝗣𝘂𝗽𝘂𝗹 (𝗱𝗷-𝘀𝗲𝘁)
Host: 𝗗𝗮𝗹𝗶𝗹𝗹𝗮 𝗛𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻𝘀
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Cactus wil niet langer machteloos toekijken op de genocide en de verwoestende humanitaire ramp in Gaza. Vanuit de overtuiging dat iets doen beter is dan niets, en in de hoop dat elke bijdrage helpt, zetten we op 𝘇𝗮𝘁𝗲𝗿𝗱𝗮𝗴 𝟭𝟱 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 ons podium in voor 𝗢𝗻 𝗦𝘁𝗮𝗴𝗲 𝗳𝗼𝗿 𝗣𝗮𝗹𝗲𝘀𝘁𝗶𝗻𝗲 – een benefietavond voor 𝗔𝗿𝘁𝘀𝗲𝗻 𝗭𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿 𝗚𝗿𝗲𝗻𝘇𝗲𝗻 𝗶𝗻 𝗚𝗮𝘇𝗮.
𝗔𝗰𝗵𝘁 𝗮𝗿𝘁𝗶𝗲𝘀𝘁𝗲𝗻 𝗲𝗻 𝗯𝗮𝗻𝗱𝘀 spelen een showcase in Cactus Club, 𝘁𝘄𝗲𝗲 𝗗𝗝-𝘀𝗲𝘁𝘀 sluiten de avond af. Tussendoor delen inspirerende 𝘀𝗽𝗿𝗲𝗸𝗲𝗿𝘀 hun stem en perspectief. In Cactus Café kan je bovendien komen proeven van de 𝗣𝗮𝗹𝗲𝘀𝘁𝗶𝗷𝗻𝘀𝗲 𝗸𝗲𝘂𝗸𝗲𝗻 𝗯𝗶𝗷 𝗜𝗯𝗿𝗮 𝗙𝗮𝗹𝗮𝗳𝗲𝗹 𝗙𝗼𝗼𝗱𝘁𝗿𝘂𝗰𝗸.
𝗟𝗶𝗻𝗲-𝘂𝗽:
𝗕𝗿𝗶𝗵𝗮𝗻𝗴
𝗖𝗵𝗮𝗿𝗹𝗼𝘁𝘁𝗲 𝗔𝗱𝗶𝗴é𝗿𝘆 𝗯𝟮𝗯 𝗦𝗮𝗻𝗻𝗲 𝗗𝗲 𝗠𝘂𝘆𝗻𝗰𝗸 (𝗗𝗝-𝘀𝗲𝘁)
𝗕𝗼𝗹𝗶𝘀 𝗣𝘂𝗽𝘂𝗹 (𝗗𝗝-𝘀𝗲𝘁)
Ã𝗼
𝗪𝗵𝗶𝘀𝗽𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴 𝗦𝗼𝗻𝘀
𝗟𝗼𝘃𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻
𝗟𝗮𝗿𝗮 𝗖𝗵𝗲𝗱𝗿𝗮𝗼𝘂𝗶 & 𝗣𝗮𝘁𝗿𝗶𝗰𝗸 𝗩𝗮𝗻 𝗡𝗲𝗰𝗸
𝗗𝗮𝗮𝗻 & 𝗜𝘀𝗼𝗹𝗱𝗲
𝗧𝗵𝗲 𝗕𝗼𝗻𝘆 𝗞𝗶𝗻𝗴 𝗼𝗳 𝗡𝗼𝘄𝗵𝗲𝗿𝗲
𝗦𝗽𝗿𝗲𝗸𝗲𝗿𝘀:
𝗗𝗮𝗹𝗶𝗹𝗹𝗮 𝗛𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻𝘀 is een 𝗕𝗲𝗹𝗴𝗶𝘀𝗰𝗵𝗲 𝗮𝘂𝘁𝗲𝘂𝗿, 𝗸𝘂𝗻𝘀𝘁𝗲𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗲𝗻 𝗰𝗼𝗹𝘂𝗺𝗻𝗶𝘀𝘁 die met woorden, beelden en performances de thema’s identiteit, racisme en verbeelding verkent. Ze is de host van de avond en gidst ons door de avond met haar kenmerkende warmte en scherpte.
𝗠𝗲𝗶𝗻𝗶𝗲 𝗡𝗶𝗰𝗼𝗹𝗮𝗶 is 𝘀𝗲𝗻𝗶𝗼𝗿 𝗵𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶𝘁𝗮𝗶𝗿 𝗮𝗱𝘃𝗶𝘀𝗲𝘂𝗿 𝗲𝗻 𝘃𝗼𝗼𝗿𝗺𝗮𝗹𝗶𝗴 𝗱𝗶𝗿𝗲𝗰𝘁𝗲𝘂𝗿 𝘃𝗮𝗻 𝗔𝗿𝘁𝘀𝗲𝗻 𝗭𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿 𝗚𝗿𝗲𝗻𝘇𝗲𝗻 met meer dan 30 jaar ervaring in vele conflictgebieden. Meinie is direct betrokken geweest in crisissituaties in Somalië, Ethiopië, de Democratische Republiek Congo, Zuid-Soedan en recentelijk in Gaza. Ze deelt haar ervaring over de uitdagingen van medische hulpverlening in conflictgebieden zoals Gaza.
𝗦𝗮𝗺𝗶𝗲𝗿 𝗞𝗵𝗮𝗹𝗲𝗱 is een 𝗕𝗲𝗹𝗴𝗶𝘀𝗰𝗵-𝗣𝗮𝗹𝗲𝘀𝘁𝗶𝗷𝗻𝘀𝗲 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗲𝗻𝘁 𝗴𝗲𝗻𝗲𝗲𝘀𝗸𝘂𝗻𝗱𝗲 𝗮𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝗞𝗨 𝗟𝗲𝘂𝘃𝗲𝗻 die actie voert tegen de bezetting en genocide van Palestina.
Samen – artiesten, technische crew, vrijwilligers en publiek – willen we één krachtige boodschap van solidariteit laten klinken en tegelijk levensnoodzakelijke steun bieden aan de slachtoffers. 𝗜𝗲𝗱𝗲𝗿𝗲𝗲𝗻 𝘄𝗲𝗿𝗸𝘁 𝗱𝗶𝗲 𝗮𝘃𝗼𝗻𝗱 𝘃𝗿𝗶𝗷𝘄𝗶𝗹𝗹𝗶𝗴: 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝗮𝗿𝘁𝗶𝗲𝘀𝘁𝗲𝗻 𝘁𝗼𝘁 𝗱𝗲 𝗯𝗮𝗿𝗰𝗿𝗲𝘄.
𝗦𝘁𝗲𝘂𝗻 𝗢𝗻 𝗦𝘁𝗮𝗴𝗲 𝗳𝗼𝗿 𝗣𝗮𝗹𝗲𝘀𝘁𝗶𝗻𝗲
De volledige ticketopbrengst én de integrale winst van de bar op 15 november gaat naar het fonds ‘noodhulp Gaza’ van Artsen Zonder Grenzen.
𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀 𝗸𝗼𝘀𝘁𝗲𝗻 €𝟮𝟱 𝗲𝗻 𝗴𝗮𝗮𝗻 𝗼𝗽 𝗱𝗶𝗻𝘀𝗱𝗮𝗴 𝟭𝟰 𝗼𝗸𝘁𝗼𝗯𝗲𝗿 𝗼𝗺 𝟭𝟭𝘂 𝗶𝗻 𝘃𝗲𝗿𝗸𝗼𝗼𝗽.
Naast een gewoon ticket verkopen we ook 𝘀𝘁𝗲𝘂𝗻𝗸𝗮𝗮𝗿𝘁𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 €𝟭𝟬. Wie niet kan komen of naast een ticket grijpt kan op die manier toch z'n steentje bijdragen. Iedereen die een ticket of een steunkaart koopt, krijgt bovendien een exclusieve sneak peek van ‘Cinza’, een nieuwe song van Ão over de situatie in Gaza. Je kan ook al je ticket reserveren voor de 𝗣𝗮𝗹𝗲𝘀𝘁𝗶𝗷𝗻𝘀𝗲 𝗺𝗮𝗮𝗹𝘁𝗶𝗷𝗱. Een ticket kost €12. Daarvan gaat €2 eveneens naar Artsen Zonder Grenzen.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Cactus Muziekcentrum, Bargeweg 10, 8000 Brugge, België, Brugge, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











