Novo Amor | Niebo, Warszawa, 6.05.2022 NOWA DATA

Fri May 06 2022 at 07:00 pm to 10:00 pm

NIEBO | Warsaw

NIEBO
Publisher/HostNIEBO
Novo Amor | Niebo, Warszawa, 6.05.2022 NOWA DATA
Advertisement
Nowa data koncertu Novo Amor w Polsce to 6 maja 2022. Wszystkie bilety zakupione na poprzednią datę koncertu zachowują ważność. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://bit.ly/3rWuy72

Novo Amor po raz pierwszy w Polsce! Ali Lacey zagra 6 maja 2022 w warszawskim klubie Niebo.
Novo Amor początkowo było projektem – wyrazem buntu po rozstaniu, ale w trakcie tworzenia artysta nieoczekiwanie odnalazł w sztuce coś satysfakcjonującego. W 2018 roku ukazał się debiutancki album Novo Amor „Birthplace”. Sentymentalny krążek był zapisem wspomnień Aliego z lata spędzonego nad wiecznie zielonym, amerykańskim jeziorem.
Obecnie muzyk przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Nagrywając „Cannot Be, Whatsoever”, Lacey kontempluje przeszłość, w której znajdują się utwory pełne nadziei i tęsknoty. „Wciąż widzę jezioro w północnej części stanu, kiedy wyobrażam sobie ‘Birthplace’. Utwory z tej płyty chronią to miejsce, które wyidealizowałem, a które tak naprawdę już nie istnieje. Nowe dzieła wydają się w porównaniu z nimi dynamiczne i hałaśliwe, niemal optymistyczne. Jeśli ‘Birthplace’ to wieś, to ‘Cannot Be, Whatsoever’ jest miastem”.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

NIEBO, ul. Nowy Świat 21, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: