NOVELISTS + The Word Alive + Elwood Stray + Ashen - PRAGUE

Wed Feb 14 2024 at 06:00 pm

Futurum Music Bar | Prague

Rock for People
Publisher/HostRock for People
NOVELISTS + The Word Alive + Elwood Stray + Ashen - PRAGUE
Advertisement
Francouzská progresivní metalcorová čtveřice dorazí do pražského klubu Futurum 14. února 2024, kde představí svůj nejnovější singl “Turn It Up”. Jako support je doprovodí kapely The Word Alive, Elwood Stray a Ashen. ?
? Prémiový předprodej pro majitele RfP aplikace byl právě zahájen. Prodej pro veřejnost začíná ve středu 25. října v 11:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/novelists%2Bthe-word-alive%2Bdalsi/szqorqw/.
Kapelu Novelists založili v roce 2013 bratři Durandovi po rozpadu jejich předchozí kapely A Call to Sincerity. Skupina svou hudbu stylizuje převážně do metalcoru s mocnými kytarovými riffy silně inspirovanými progresivním metalem a djentem. Novelists ve své tvorbě spoléhají především na čisté, melodické vokály a nikoliv tvrdý řev, což je v metalcoru neobvyklý postup. Současnou sestavu Novelists tvoří Florestan Durand (kytara), Amael Durand (bicí), Nicolas Delestrade (baskytara), Camille Contreras (zpěv) a Pierre Danel (kytara), který se ke kapele připojil v roce 2021.
Velkého uznání se kapele dostalo v červnu 2017, kdy vydala singl "The Light, the Fire" a vyrazila na turné s While She Sleeps a Northlane. Krátce poté podepsali smlouvu s vydavatelstvím SharpTone Records a v září 2017 vydali své druhé studiové album "Noir". Po třetím studiovém albu z roku 2020 C’est La Vie potěšili fanoušky nejnovější deskou Déjà Vu ze září 2022.
Supportovat je bude během jejich turné mimo další metalcorová stálice The Word Alive, která se proslavila například songem RISE, který se stal hymnou světového šampionátu League of Legends v roce 2018. The Word Alive si pohrávají s hard rockem, elektronikou i metalem a vše propojují do svébytné alternativy. Na svém kontě mají už 7 desek, z čehož poslední “Hard Reset” vydali letos v srpnu a hostí na něm hudební kolegy například z Bad Omens, Normandie nebo loveless. Celý metalcorový balíček uzavřou neméně skvělí Elwood Stray se svým nejnovějším albem „Gone With The Flow“ a začínající hvězdy Ashen.
❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Futurum Music Bar, Zborovská 82/7, 150 00 Praha, Česko,Prague, Czech Republic

Tickets

Discover more events by tags:

Concerts in PragueGaming in Prague

Sharing is Caring: