Normandie (SE) + Special Guests: As December Falls, Self Deception - PRAGUE

Wed Mar 20 2024 at 07:00 pm

MeetFactory | Prague

Rock for People
Publisher/HostRock for People
Normandie (SE) + Special Guests: As December Falls, Self Deception - PRAGUE
Advertisement
Do Česka se vrací oblíbení Normandie – jedna z nejúspěšnějších švédských kapel současnosti! ?
Koncert se uskuteční v rámci turné k chystanému novému albu "Dopamine", které bude vycházet v únoru 2024.
? Prémiový předprodej pro majitele RFP aplikace bude zahájen 4. září v 10:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci:
https://goout.net/cs/listky/normandie/tqkt/
? Veřejný prodej vstupenek bude zahájen ve středu 6. září v 10:59 v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/normandie/tqkt/
Normandie po nejnovějším, úspěšném albu Dark & Beautiful Secrets dorazí do Prahy s dávkou svého charakteristického severského alternativního rocku a metalcoru. Kapelu už mnoho z vás samozřejmě dobře zná, Show Normandie vám totiž nevezeme poprvé (a věříme, že ani naposledy!:). Pokud si rádi zaskáčete na Bring Me the Horizon a další lídry současného alternativního rocku/metalcore, budou pro vás Normandie správnou volbou. Nezklamou totiž příznivce jak tvrdé, tak melodické hudby. Kapela vznikla v roce 2013 ve Stockholmu. Od té doby prošla několika personálními obměnami a aktuálně ji tvoří vokalista Philip Strand, kytarista Håkan Almbladh, baskytarista Lucas Englund a bubeník Jesper Malmberg. Philip Strand, hlavní zpěvák a textař v jedné osobě, popisuje tvorbu textů jako niterní záležitost a do určité míry i jako terapii.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, 150 00 Praha, Česko,Prague, Czech Republic

Tickets

Discover more events by tags:

Concerts in Prague

Sharing is Caring: