Nobilitet 2021 pre-party вручення Нобелівки

Sat Dec 04 2021 at 11:30 am

UNIT.City | Slavutich

Nobilitet
Publisher/HostNobilitet
Nobilitet 2021 pre-party \u0432\u0440\u0443\u0447\u0435\u043d\u043d\u044f \u041d\u043e\u0431\u0435\u043b\u0456\u0432\u043a\u0438
Advertisement
Ми вже п’ятий рік поспіль розповідаємо, за що, кому, а головне – навіщо дають Нобелівку. Не пропусти київську препаті вручення Нобелівських нагород – 2021 вже 4 грудня. Протягом дня українські науковці, інтелектуали та освітяни пояснюватимуть, що потрібно знати про Нобелівку-2020 у форматі FAQ: кому, за що, а головне – чому.
Цьогорічні нобеліати об'єднані важливою тезою: людина сприймає світ, трансформує його, адаптується і реалізується в ньому, самовиражається та бореться з несправедливістю, але не забуває, що все навколо – хаос і ми лише частина цієї надскладної системи.

Про все це і не тільки поговоримо вже 4 грудня у Unit.City.
А саме:
Про те, чому життя – це біль, як вчені зуміли дослідити природу холоду, жару й навіть дотику та як відкриття цьогорічних лауреатів з фізіології й медицини може докорінно змінити світ фармацевтики (Нобелівська премія з медицини та фізіології).
Про те, що поєднує кліматичні зміни і хаос, який прогноз чекає на нашу планету та чи варто вже пакувати валізи й летіти на Марс (Нобелівська премія з фізики).
Про те, як люди навчилися формувати молекули за допомогою органокаталізу (Нобелівська премія з хімії).
Про те, як жити далеко від Африки, але створювати літературний континент (Нобелівська премія з літератури).
Про те, як ми працюємо і як праця визначає наше життя (премія імені Альфреда Нобеля з економіки).
І, нарешті, про те, чому так важливо говорити про захист свободи слова та вираження поглядів. А також про те, як саме вони впливають на розвиток демократії (Нобелівська премія миру).
Ви почуєте шість лекцій від найкращих спікерів, які фахово розуміються на відкриттях та досягненнях у галузях: фізики, хімії, фізіології та медицини, захисту миру, економіки та літератури.
ОЛЕКСІЙ БОЛДИРЄВ
Кандидат біологічних наук, науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України, доцент кафедри молекулярної біології та біофізики Київського академічного університету, популяризатор науки, засновник проєкту «Моя наука».

КАТЕРИНА ТЕРЛЕЦЬКА
Докторка фізико-математичних наук, завідувачка лабораторії математичних наук НЦ МАНУ, науковий співробітник ІПММС НАН України. Лауреатка ІІ української премії L’ORÉAL – ЮНЕСКО «Для жінок у науці». Популяризаторка науки в проєкті «Дійсна наука» та виданні «Дзеркало тижня».

БОГДАНА РОМАНЦОВА
Літературна критикиня, літературознавиця, публіцистка, редакторка видавничих проєктів у видавництві «Темпора». Членкиня журі премії Президента України, стипендії Президента України, авторка видань «ЛітАкцент року», «Книжка року Espreso».

ІГОР КОМАРОВ
Доктор хімічних наук, професор, директор Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Популяризатор науки.

ЄГОР БРАЙЛЯН
Історик та журналіст-міжнародник, співпрацює з інформагентством Міноборони «АрміяInform», учасник воркшопу з глобальної історії в Оксфорді 2018 року.

І як завжди, в нас є кілька таємних спікерів, тому стежте за оновленнями, щоб першими дізнатися, хто розповість про цьогорічну премію з економіки та хто розкаже про другу половину премії миру, що дали російському журналісту, і другу половину премії з фізики за дослідження законів хаосу.

КВИТКИ: цього року їх буде лише 100 для формату офлайн, дякуючи одноланцюговому РНК-вмісному штаму виду SARSr-CoV роду бетакоронавірусів.
Отже, нашу нобелівську препаті зможуть відвідати особисто лише найпалкіші вакциновані або ті поціновувачі науки, що мають негативний тест на Covid-19.
Не пропустіть унікальну можливість сповна насолодитися лекціями та спілкуванням зі знаними спікерами наживо: nobilitet.com.
Для всіх інших у нас теж є гарна новина — онлайн-трансляція буде.
Квитки на онлайн також доступні вже на nobilitet.com.
До зустрічі!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

UNIT.City, Slavutich, Ukraine

Tickets

Sharing is Caring: