Necronomicon (DE) / 3000AD (NZ) / Stonecast (FR) / HATEFUL FIVE (PL) / POTOK / WARSZAWA

Fri Oct 07 2022 at 07:00 pm to 11:45 pm

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka | Warsaw

Hateful Five
Publisher/HostHateful Five
Necronomicon (DE) \/ 3000AD (NZ) \/ Stonecast (FR) \/ HATEFUL FIVE (PL) \/ POTOK \/ WARSZAWA
Advertisement
Zapraszamy na koncert i afterparty:
19:00 Drzwi & Happy Hour
20:00 początek koncertu
w trakcie Hardateka i #karaoke
BILETY:
55 przedsprzedaz, 65 w dniu koncertu, kolekcjonerski 80
NECRONOMICON (DE)
"Red Alert" ...to muzyczny kierunek nowego albumu "THE FINAL Chapter" kultowego thrashowego zespołu NECRONOMICON, według Freddy'ego.
I tak, nadal tam są; może lepiej i trudniej niż kiedykolwiek.
"Psie kupa w lodówce", "kult thrash", "punk rockers wkraczają do metalowego nieba" - czego w ostatnich latach nie mówiono o tych thrasherach z południowego Baden? Dobre rzeczy, dużo bzdur, ale też tragiczne rzeczy. Nie ma zespołu, dla którego etykietka między niebem a piekłem byłaby bardziej odpowiednia.
I nadal istnieją!
W 1986 roku na rynku pojawił się legendarny debiutancki album „Necronomicon”. Następnie pojawił się "Apocalyptic Nightmare" i najpopularniejszy jak dotąd album "Escalation", który przyniósł punkowym thrasherom nazwę "Thrash Cult". Potem nadeszła ciężka katastrofa. Po wydaniu ich albumu „Screams” wytwórnia zbankrutowała, pieniądze zostały sprzeniewierzone, dochodziło do włamań i pożarów oraz utraty licencji na znak towarowy. Myśleli o poddaniu się i już mieli rzucić ręcznik.
Ale kręcenie kciukami i poddanie się losowi tak naprawdę nie leżało w naturze tych 4 facetów z Freiburga. Tak więc przeszli przez długi i kosztowny proces prawny, uronili może kilka łez iw końcu po 3 latach odzyskali swoje prawa i zaczęli od nowa… scena została przygotowana do pełnego ataku!
W 2004 roku ukazał się bardzo chwalony piąty album "CONSTRUCTION OF EVIL". Album trafił na szóste miejsce w Hiszpanii.
"REVENGE OF THE BEAST" ukazał się na całym świecie w 2007 roku i był pierwszym wydawnictwem wydanym pod zagraniczną wytwórnią. Prasa w końcu wyrwała zespół z „cienia innych wielkich thrashowych”.
W 2011 roku na rynku pojawił się niecierpliwie oczekiwany album „INVICTUS”, który wywołał spore zamieszanie. Prasa totalnie przetoczyła się z pochwał i pokazała, że ​​tytuł „Thrash Cult” nie był tylko miłym przypisem.
Ósmy album zatytułowany "Pathfinder ... Between Heaven and Hell" zajął 11. miejsce w klasyfikacji generalnej magazynu Metal Hammer i został uznany za jeden z najlepszych albumów metalowych 2015 roku w Ameryce Południowej.
W 2018 roku „Unleashed Bastards” stał się prawdopodobnie najtwardszym, najcięższym i najbardziej bezkompromisowym albumem od czasu legendarnego debiutanckiego albumu „NECRONOMICON” i znalazł się w pierwszej dziesiątce recenzji we wszystkich renomowanych magazynach na całym świecie. Po sukcesie albumu odbyła się trasa po Europie, Ameryce Południowej i 2 Europie Wschodniej, a także wyprawa po Rosji.

3000AD (NZ)
thrash metal z Nowej Zelandii. Zespół w trakcie trasy promuje debiutancki album "The Void"
https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_m5uKE7l8zWwOIkP7hNVJouttQV2Qbjfiw

STONECAST (FR)

https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lS-_ALEaFtuD7y4vAbHFzkGGUK97OwPXo
https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_m_Bm9m-HrHncpJhx5bqDZnLtUMqzW91fM

HATEFUL FIVE (PL)
Thrash metal. Szybko, brudno i na temat.
https://www.facebook.com/hatefive/
www.hatefulfive.pl
www.youtube.com/hatefulfive

Bilety:
W klubie 55 przedsprzedaż, 65 w dniu koncertu, kolekcjonerski 80
https://goout.net/pl/necronomicon+3000ad+inni/szvlseu/
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka, Potocka 14, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: