Neck Deep (UK) + Special Guests: Static Dress, Bitter Season - PRAGUE

Thu Oct 26 2023 at 07:00 pm to 11:00 pm

MeetFactory | Prague

Rock for People
Publisher/HostRock for People
Neck Deep (UK) + Special Guests: Static Dress, Bitter Season - PRAGUE
Advertisement
NECK DEEP se vrací do České republiky! Headline koncert odehrají v pražském MeetFactory 26. 10. 2023! ❤️
? Vstupenky v prodeji v síti GoOut od středy 26. 7., 10:00: https://goout.net/cs/neck-deep/szgenyv/.
? PRÉMIOVÝ PŘEDPRODEJ pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 24. 7. v 10:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci: https://goout.net/cs/neck-deep/szgenyv/.
Britská formace Neck Deep je v současnosti jednou z největších hvězd pop-punku s početnou armádou fanoušků od Austrálie, Asie, Japonska, Jižní Ameriky, USA po Evropu.
V červnu 2020 vydala čtvrtou studiovku All Distortions Are Intentional a jak sami Neck Deep říkají, jedná se o jejich největší a nejodvážnější počin. Koncepčně bohatá deska řeší téma odloučení, existenciálního zmatku a hledání smyslu života pohledem dvou imaginárních osob Jetta a Alice žijících ve zvláštním místě Sonderland. All Distortions Are Intentional vznikalo v rodišti kapely, Walesu, ve slavném studiu Monnow Valley, kde nahrávali Black Sabbath, Oasis či Led Zepellin. Album produkoval cenami ověnčený Matt Squire (Panic! at the Disco, Ariana Grande, Demi Lovato, Selena Gomez, Sum 41, Good Charlotte a mnozí další). ?
„Současná hudba si tolik zakládá na singlech, že psaní desky se zdaleka nedává stejný důraz jako dřív. All Distortions Are Intentional záměrně předestírá celý příběh z veškerých úhlů pohledu. Všechny naše desky mají své téma, ale chtěl jsem vytvořit postavy, scény a celý svět.“ dodává zpěvák Ben Barlow.
All Distortions Are Intentional se už teď může pyšnit vynikajícími místy v hitparádách, navazují tak na desku The Peace And The Panic. Ta dosáhla na přední příčky britských i amerických žebříčků a na kontě má závratných 100 milionů přehrání na Spotify.
S nadšením posluchačů jdou ruku v ruce i kritiky. Neck Deep se objevili na obálkách magazínů Kerrang!, Rock Sound nebo Alternative Press, získala ocenění Best British Band v cenách Rock Sound 2017. Čtveřice Ben Barlow (zpěv), Matt West (kytara), Sam Bowden (kytara) a Dani Washington (bicí), si v posledních letech prošla turbulentními časy, vypořádala se s odchodem člena, rodinnými tragédiemi, politickou i sociální situací, to vše pak zachytila v emotivních písních vyznačujících se melodickými kytarovými riffy, zpěvností a chytlavými refrény.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

MeetFactory, Ke Sklárně 15,Prague, Czech Republic

Tickets

Sharing is Caring: