Muusikaline muinasjutt REIS KUULE

Sat, 07 Dec, 2024 at 12:00 pm

Estonia pst 4, 10148 Tallinn, Estonia | Tallinn

Eesti Kontsert
Publisher/HostEesti Kontsert
Muusikaline muinasjutt REIS KUULE
Advertisement
Kogupere muusikaline muinasjutt REIS KUULE
Eesti Rahvusmeeskoor
Aita Vaher (jutuvestja)
Ansambel:
Madis Muul (klahvpillid)
Pent Järve (kitarr)
Kristjan - Robert Rebane (bass)
Ramuel Tafenau (löökpillid)
Dirigent Rasmus Erismaa
Kui sul oleks võimalus saada kõik, mida ihaldad – kas see tähendaks siis, et sulle on kõik lubatud?
Just see on Kariibi mere saartel levinud mõistuloo ja Pärsia lastemuinasjutu moraal. Samasisulise lastenäidendi, mis on tuttav ka eesti publikule, on kirjutanud saksa kirjanik Joachim Knauth. Ja küllap leiab pajatusi piiritutest soovidest, võimust-vaimust ja vastutusest veel paljude rahvaste muinasjutusalvest.

Loo kuningast, kes ei tunne piire, mängivad-laulavad teile näitlejanna Aita Vaher ning Eesti Rahvusmeeskoor. Laval on muinasjutuvestja, koor (kes teeb peale laulu veel midagi), ning saateansambel kitarrist Pent Järve juhatusel.
Kontserdi muusikaseaded tuginevad Peeter Volkonski ja Dagmar Normeti koostöös sündinud lauludele, mis on loodud legendaarsele telelavastusele „Kuidas kuningas kuu peale kippus“ (ETV 1976).
Kestus u 1 tund
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Estonia pst 4, 10148 Tallinn, Estonia, Estonia puiestee 4, Kesklinn, Tallinn, 10148 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Tickets

Sharing is Caring: