MURALLOVE ?☮️

Fri Jan 27 2023 at 05:00 pm

Murall Warszawa Annopol | Warsaw

Murall Warszawa Annopol
Publisher/HostMurall Warszawa Annopol
MURALLOVE ?\u262e\ufe0f
Advertisement
☮️❤️ MURALLOVE 2023 ? ruszamy w PIĄTEK 27.01 ❗️
Dobrze widzicie, już za chwilę wracamy do Was z najbardziej pozytywnymi zawodami dla każdego - bez względu na poziom wspinaczkowy.
? Jak rok temu, całość w luźnym klimacie peace & love – gwarantujemy duuuużo dobrego wspinania i świetną atmosferę ➡️ DJ, reflektory , a oprócz tego każdego chętnego pomalujemy farbami fluoro, które sprawią, że stworzymy razem wyjątkowo kolorowe widowisko ??
Przygotujemy dla Was oryginalne buldery, które znikną po zakończeniu zawodów. ?
Tak jak zawsze, możecie również liczyć na wspinaczkowe fotki ?
Love, peace & bouldering ☮️✌️
Wjazd na na event nie wymaga wcześniejszej rejestracji, wejściówkę w wysokości 35 zł opłacisz w dniu eventu w recepcji (nie obowiązują karnety, opłaty sekcyjne i karty multisportwe)✌️?
☮️ KATEGORIE ZAWODNIKÓW
Młodzi Gniewni – osoby do 16 roku życia,
Młodzi Duchem – osoby, które ukończyły 16 lat,
obie kategorie z podziałem na płci
☮️ HARMONOGRAM
? Młodzi Gniewni (zawodnicy do 16 lat) wspinają się w godzinach 17:00–19:30, dekoracja zwycięzców i losowanie nagród w ich kategorii odbędzie się o godzinie 20:00.
? Młodzi Duchem (zawodnicy 16+) wspinają się w eliminacjach w godzinach 17:00 – 22:00 (od 19:30 wspinają się już sami bez Młodych Gniewnych).
? Finał dla Młodych Duchem planujemy na 22:30, a dekorację zwycięzców i losowanie nagród na 23:15.
Po tym czeka nas niezła impreza ??
☮️ BOULDERY
Przygotujemy dla Was 25 wyśmienitych przystawek, z których kilka dedykowanych tylko dla danej płci. Gwarantujemy nietuzinkowe wspinanie dla zupełnie początkujących i bardziej zaawansowanych wspinaczy. Powspinacie się po naszych najlepszych chwytach i strukturach ?
Nakręcimy też BOULDER SPECJALNY, który przyniesie dodatkowe punkty.
☮️ FORMUŁA I NAGRODY
Zawody zostaną rozegrane w stylu flash, przejścia punktujemy standardowo:
Zona – 1 punkt
Top – 3 punkty
Nagrody rzeczowe dla zwycięzców każdej z kategorii.
? FINAŁ: Zawodnicy oddają próby naprzemiennie w kolejności miejsc uzyskanych w eliminacjach, zmiana zawodnika na baldzie następuje po zakończeniu próby jego poprzednika (pierwsza w danej kolejce oddaje próbę osoba, która wygrała eliminacje, po niej swoją próbę oddają osoby z kolejnych miejsc i kolejka rusza od nowa).
Rywalizacja odbywa się na 3 bulderach, a buldery punktowane są 1 do 5 (TOP=5 punktów). Po zatopowaniu danego buldera, zawodnik może rozpocząć swoje próby na kolejnym.
⏱️ Rywalizację kończymy, gdy 3 zawodników zbierze komplet topów lub upłynie czas 20 minut wspinania – w takiej sytuacji dogrywamy do końca rozpoczętą kolejkę, a o końcowej klasyfikacji zdecyduje liczba zdobytych punktów ?
☮️ IMPREZA
Po finale zapraszamy na posiadówkę. Będzie muzyka, kolorowe reflektory oraz piwo ? Murallove od Browaru Hoplala i dobre towarzystwo ?
Do zobaczenia w PIĄTEK 27.01! ✌️
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Murall Warszawa Annopol, Annopol 3,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: