Modlitwa i uwielbienie | Back Home Warsaw

Mon Mar 20 2023 at 07:00 pm to 09:00 pm

Sanktuarium św. Andrzeja Boboli SJ | Warsaw

Sanktuarium \u015bw. Andrzeja Boboli SJ
Publisher/HostSanktuarium św. Andrzeja Boboli SJ
Modlitwa i uwielbienie | Back Home Warsaw
Advertisement
Zapraszamy na wieczór adoracji, uwielbienia i modlitwy w ramach
wydarzenia pt. „Back Home Warsaw”. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 19:00, a o 20:00 zaczynamy wieczór uwielbienia i adoracji. Chcemy razem śpiewać, modlić się i tańczyć z flagami. Pomodlimy się za Ciebie, jeśli tylko tego potrzebujesz.
Ktoś się może zastanawiać dlaczego uwielbienie jest tak ważne? Czemu po raz kolejny zapraszamy na tego typu wydarzenie? Odpowiedź jest prosta - Jezus jest godzien uwielbienia. ❤️‍?
Jeśli wierzymy, że naprawdę dokonał odkupienia wszystkich ludzi, głoszenie Go jest dzieleniem się największym darem, jakim człowiek może obdarzać innych. ? Uwielbienie jest szansą dla nas. Szansą na spotkanie z żywym Bogiem, na poznanie Go. Na doświadczenie Jego życzliwości i miłości względem każdego z nas. Jest to okazja dla nas do bycia sobą przed Bogiem, do bycia przed Nim jak dziecko przed kochającym Ojcem. ?
___
Informacje praktyczne:
? całe wydarzenie odbędzie się w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli SJ przy ulicy Rakowiecka 61 w Warszawie,
? w zależności od możliwości czasowych można wziąć udział w całości lub części spotkania.
___
Back Home Warsaw jest to wydarzenie, które od 2012 roku organizowane jest przez wspólnotę Dom w Ramionach Ojca. Projekt ten powstał, aby stwarzać przestrzeń dla mieszkańców Warszawy do spotkania z Bogiem, do powrotu do domu Ojca, do zachwytu Nim, do odnowienia w Nim godności Dziecka Bożego.
Zapraszamy na spotkania otwarte wspólnoty Dom w Ramionach Ojca. Informacje o nich dostępne są na stronie wspolnotadom.pl
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Sanktuarium św. Andrzeja Boboli SJ, ul. Rakowiecka 61,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: