Mikulášsky večierok/Pikkujoulu ?

Fri Dec 02 2022 at 04:30 pm

Slovenské veľvyslanectvo vo Fínsku / Slovak Embassy in Finland | Helsinki

Slovensk\u00e9 ve\u013evyslanectvo vo F\u00ednsku \/ Slovak Embassy in Finland
Publisher/HostSlovenské veľvyslanectvo vo Fínsku / Slovak Embassy in Finland
Mikul\u00e1\u0161sky ve\u010dierok\/Pikkujoulu ?
Advertisement
Milí krajania a priatelia Slovenska,
tak ako v minulosti, aj tento rok by sme veľmi radi privítali príchod Vianoc?v spoločnosti Vás, našich krajanov a priateľov Slovenska. Je nám preto potešením dať Vám na známosť, že dňa 2. decembra, 2022 o 16:30 hod. sa v priestoroch nášho veľvyslanectva bude konať tradičný Mikulášsky večierok ? pre deti, ale aj dospelých (Pikkujoulu).
Aby mal Mikuláš ? pripravený dostatočný počet balíčkov ? pre všetky poslušné deti, chceli by sme Vás poprosiť, aby ste svoju účasť, spolu s počtom a vekom detí, ktoré Vás budú sprevádzať, nahlásili najneskôr do 28. novembra, 2022 na ? [email protected]
Tešíme sa na Vás! ☺️
Veľvyslanectvo SR v Helsinkách

Dear Friends,
We would be pleased to meet with you this year and to celebrate the upcoming Christmas ? festivities in your friendly company. Thus, it is our pleasure to inform you that the pre-Christmas party ?(Pikkujoulu) will take place on 2nd December 2022 at 16:30 at the Embassy of the Slovak Republic in Helsinki.
To make sure that Santa ? has enough packages for all good and well-behaved children, we would kindly like to ask you to confirm your attendance by 28th November 2022 on ? [email protected], together with the number and age of the children, who will be accompanying you.
We are looking forward to meeting you again! ☺️
Embassy of the Slovak Republic in Helsinki
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Slovenské veľvyslanectvo vo Fínsku / Slovak Embassy in Finland, Vähäniityntie 5,Helsinki, Helsinki, Finland

Sharing is Caring: