Advertisement
Na het grote succes van de Midwinter Fair, kan Midzomer Fair natuurlijk niet achterblijven! Op 21 en 22 juni staat heel museumpark Archeon in het teken van de Midzomer Fair, het zomerse Fantasy festival voor jong en oud. Met veel muziek, dans, theater en natuurlijk een fantasy markt zoals je gewend bent van de Midwinter Fair.Vele oeroude gebruiken komen dit weekend tot leven, allemaal rondom de viering van het zomersolstitium, de langste dag van het jaar!
In 2025 valt midzomer op 21 juni en wij vieren dat dan ook deze dag met een zonnewiel verbranding! Speciaal voor deze gelegenheid is Archeon geopend tot 23:00 uur.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Archeonlaan 1, 2408 ZB Alphen aan den Rijn, Netherlands, Archeonlaan 1, 2408 ZB Alphen aan den Rijn, Nederland,Alphen aan den Rijn, Netherlands