Międzypokoleniowy Chór Ruchowy

Wed May 25 2022 at 01:00 pm to 02:00 pm

Stół Powszechny | Warsaw

Strefa WolnoS\u0142owa
Publisher/HostStrefa WolnoSłowa
Mi\u0119dzypokoleniowy Ch\u00f3r Ruchowy
Advertisement
♨️ W tym roku wracamy z Międzypokoleniowym Chórem Ruchowym (MChR) do Teatru Powszechnego w Warszawie. Spotykamy się w środy o godz. 13.00 w sali warsztatowej Strefy WolnoSłowej na poziomie -1 ♨️.
? MChR to zajęcia gimnastyczno-taneczne przede wszystkim dla osób 60+, ale i dla wszystkich tych, którzy i które chcą się poruszać w miłym towarzystwie bez względu na wiek, płeć, kolor skóry czy orientację psycho-seksualną :)
?‍♀️ Zajęcia składają się z prostych ogólnorozwojowych ćwiczeń gimnastycznych z elementami tańca, aerobiku, jogi, ruchu naturalnego i intuicyjnego, Play Fight czy sztuk walki i samoobrony. Elementy taneczne to praca nad prostymi frazami choreograficznymi do muzyki.
Będziemy skupiać się nie tylko na mobilności, elastyczności i sile ciała, które rozwijają motorykę i wytrzymałość, ale również na poczuciu rytmu i koordynacji ruchowej niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mózgu.
Pracujemy głównie indywidualnie? , ale zdarza się również praca w parach i w większych grupach ?.
Zapraszamy również osoby z alternatywną motoryką. Zajęcia będą dostosowywane do możliwości ruchowych osób uczestniczących. Lokal jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością ruchową.
? Zajęcia prowadzi Łukasz Wójcicki - performer, tancerz, mover, wieloletni aktor teatru fizycznego. Od 2016 roku związany z działaniami artystyczno-społecznymi Strefy WolnoSłowej jako performer i choreograf. Absolwent Akademii Praktyk Teatralnych "Gardzienice", dwuletniego kursu "Choreografii Eksperymentalnej" kolektywu Centrum w Ruchu i Nomadic College przy Axis Syllabus Forum Research Meshwork. Certyfikowany instruktor cross-treningu, samoobrony i systemu gimanstyczno-treningowego Animal Flow. Prowadzi warsztaty i laboratoria ruchowo-taneczne w kraju i za granicą. Od 2019 prowadzi Międzypokoleniowy Chór Ruchowy.
ℹ️ Zajęcia są bezpłatne i są realizowane dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu "Dramaturgie społeczne" Teatru Powszechnego i Strefy WolnoSłowej. Pokaż mniej
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Stół Powszechny, ul. Jana Zamoyskiego 20, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: