Advertisement
Velkommen til første MEI Social i 2026!⌾ PROGRAM:
◆ Anna Reedtz, student ved Fakultet for naturvitenskap og teknologi på UiT, deler visjonen bak JeNTe-FAK og viser hvordan faglige og sosiale møteplasser kan inspirere flere kvinner til å velge teknologi – med blikk både bakover og frem mot 2026.
◆ Skaperlaget Tromsø, bestående av Ingvild, Helene og Laila, deler ærlig og inspirerende erfaringer fra veien fra idé til virkelighet, og forteller hva som kreves, og hva det gir, når man lager butikk av lidenskapen.
◆ Linda T. Eliassen, engasjert forbrukerøkonom gir forståelige råd og konkrete grep for stressfri sparing for økt overskudd, oversikt og mer å rutte med i hverdagen.
☞ PÅMELDING OG INFO
https://mailchi.mp/vican.no/mei-social-februar
NB: begrenset med plass, derfor bindende påmelding (gratis). Det har vært venteliste hver gang, så her gjelder det å sikre seg plass så raskt som mulig.
☞ DETTE ER MEI SOCIAL
MEI er en åpen arena for Motivasjon, Engasjement og Inspirasjon. Fokus på ledelse, økonomi, investering, styrearbeid, tidsstyring, kvinnehelse og mer. To til fire kvinner løfter kvelden med kunnskap, erfaringer og fortellinger – om det å tørre, skape, feile, lykkes og stå støtt i egne valg. Det blir rikelig med tid til gode samtaler, nye bekjentskaper og mingling.
MEI Social arrangeres av en gruppe engasjerte damer fra privat og offentlig næringsliv i Tromsø som tror at vi sammen gjør hverandre sterkere.
Les mer om MEI på vår nettside meisocial.no.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Clarion Hotel The Edge (Kaigata 6, Tromsø), Kaigata 6, 9008 Tromsø, Norge, Tromsø, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






