Marsjanie atakują rodzinę Nowakowskich – sitcom impro | PREMIERA [27.11]

Sat Nov 27 2021 at 07:00 pm

Rakieta Klub | Warsaw

Klub Komediowy
Publisher/HostKlub Komediowy
Marsjanie atakuj\u0105 rodzin\u0119 Nowakowskich \u2013 sitcom impro | PREMIERA [27.11]
Advertisement
Marsjanie niszczą polską rodzinę! I to w sitcomie improwizowanym! Co by było, gdyby kosmita, posiadający 40 płci i stratosferyczną ratę kosmicznego kredytu, emigrant za zarobkiem, wylądował w Polsce? A gdyby wylądował statkiem kosmicznym w dieslu, przerywając celebrację sobotniego grilla?
Jeśli znacie i lubicie kultowy serial z lat 80. „Alf”, to pokochacie Nowakowskich! To przeciętna polska rodzina (tacy „nasi Tannerowie”), która – ze względu na benefity w socjalu – zmuszona jest gościć u siebie niesfornego przybysza z kosmosu. Nasz Marsjanin jest równie uroczy, co krnąbrny, chce korzystać z ziemskiego Tindera, a w weekendy wymyka się nocą na bulwary wiślane. ET, który na dodatek szuka posady w IT. Wydaje się szybko asymilować, jednak jego pobyt na planecie Ziemia ma ukryty cel…

grafika: Michał Rzecznik (Rzeczor)

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć przycisk KUP
• stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w Rakiecie, górna sala (jeśli pula biletów w sprzedaży nie została wyczerpana)
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Rakieta Klub, Nowy Świat 4a, 00-497 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: