Advertisement
Vi gjentar suksessen fra de siste årene og setter stor pris på at Cathrine vil ha nytt kurs her hos oss på Ødemørk. Vi ønsker medlemmer og alle interesserte velkommen til ny Lydighetshelg med Cathrine Stenmoe!
Cathrine har lang erfaring innen hundesport og har vunnet NM i IGP to ganger og vært i VM, der hun ble nr 5!! Her er det mye å lære!
Sjekk ut hennes Facebook-side for tips og triks og for se hvordan hun jobber.
Kurset passer for alle som er interessert i å jobbe med lydighet, spesielt innen RIK programmet! Trenger du litt påfyll av treningslyst, kunnskap eller har du noe du trenger hjelp til eller vil ha løsninger på i din trening med din hund? Her får du hjelp og gode tips!
Kurset holdes på klubben vår på Ødemørk lørdag 10 mai og søndag 11 mai. Det blir to fulle dager med trening, sosialt og morro!
Prisen er Kr. 2500,- for medlemmer i Moss/Vestby. Kr. 2800,- for ikke medlemmer av Avd. Moss/Vestby.
Observatør Kr. 500,- for hele helgen!
Bindene påmelding!
Påmelding via letsreg.no:
https://www.letsreg.com/no/register/lydighetshelgmedcathrinestenmoe_12022025025007
Vi har også plass til observatører og man kan lære utrolig mye ved å være med som observatør. Du får se alt og er med på alt som skjer.
Det er plass til 6 stykker på kurset for å gi alle skikkelig oppfølging og hjelp!
Mer info:
Har dere spørsmål eller lurer på noe, ta gjerne kontakt her, send PM, eller e-post; [email protected]
Velkommen på kurs!
Mvh
Styret
NSCHK Avd. Moss/Vestby
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Ødemørkveien 109, Hølen, Ødemørkveien 109, 1550 Hølen, Norge,Son, Norway