Advertisement
Vi har gleden av å invitere deg til en spennende smaksopplevelse av lokale oster og norsk sider på Børsen Spiseri den 4. april.Kr 395,- pr person.
Dette arrangementet vil være en feiring av håndverk og smaker fra vårt vakre lokalsamfunn, og vi er stolte av å presentere noen av de beste ostene fra Lofoten Gårdsysteri og Aalan Gård paret med deilig sider fra Kvestad Sideri.
Bli med oss med på en reise gjennom smaker og historier, hvor vi utforsker det beste av lokale oster og sider fra våre dedikerte produsenter.
Dette arrangementet vil gi deg en dypere forståelse og kjærlighet for lokale mat- og drikkeprodukter.
Reserver din plass tidlig, da antall billetter er begrenset. Ta kontakt med oss på [email protected] for å sikre din deltagelse, eller bestill direkte online.
Vi ser frem til å dele denne uforglemmelige opplevelsen med deg og å løfte frem det beste av lokalt håndverk og smaker!
Dersom du ønsker å forlenge kvelden hos oss, tilbyr vi en god 3-retters meny for kr 695,- etterpå.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Børsen Spiseri, Gunnar Bergs vei 2, 8300 Svolvær, Norge,Svolvær, Norway
Tickets