Letnie Brzmienia w Palladium: KRÓL - w ramach trasy płyty "Dziękuję" - PRZENIESIONY

Fri Sep 03 2021 at 08:00 pm to 10:00 pm

Palladium | Pultusk

Palladium
Publisher/HostPalladium
Letnie Brzmienia w Palladium: KR\u00d3L - w ramach trasy p\u0142yty "Dzi\u0119kuj\u0119" - PRZENIESIONY Letnie Brzmienia w Palladium: KRÓL - koncert w ramach trasy promującej płytę "Dziękuję" - PRZENIESIONY
///
Uwaga!
Nowa data koncertu KRÓLa to 3 września 2021 r. Koncert został zaplanowany na godz. 20:00. Nowe miejsce, w jakim się odbędzie to Palladium. Wszystkie dotychczas zakupione bilety (na koncert, który miał się odbyć 9 lipca 2021 r. na Błoniach PGE Narodowego, a został przeniesiony ze względu na złe warunki pogodowe) zachowują swoją ważność.
Sprzedaż biletów na koncert KRÓLa w nowym terminie trwa na www.eventim.pl/letniebrzmienia.
Przepraszamy za zmiany i dziękujemy za wyrozumiałość,
Zespół Good Taste Production
//
Niestety, z ogromnym smutkiem informujemy, że dzisiejszy koncert nie odbędzie się ze względu na panujące warunki pogodowe. Dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego usilnie skupimy się teraz na znalezieniu nowej daty koncertu. Podamy ją wkrótce!
Wszystkie bilety na nowe wydarzenie zachowują swoją ważność.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności!
Zespół Good Taste Production
//
Bilety w cenie: 69 zł
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/letniebrzmienia i https://palladium.pl/events/letnie-brzmienia-w-palladium-krol-w-ramach-trasy-plyty-dziekuje-przeniesiony/
//
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

---

Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego
Zapraszamy na Błonia PGE Narodowego na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, KRÓLA, Ani Dąbrowskiej, Jazz Bandu Młynarski – Masecki oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. KRÓLA - promującego swój najnowszy album „Dziękuję”, przenoszący w świat najznakomitszych utworów międzywojnia Jazz Band Młynarski – Masecki czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Pawła Domagały, Fisz Emade Tworzywo, Ani Dąbrowskiej oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
27 czerwca 2021 – Kwiat Jabłoni - koncert promujący album “Mogło być nic”
9 lipca 2021 - KRÓL
29 lipca 2021 - Jazz Band Młynarski-Masecki
30 lipca 2021 - Paweł Domagała
31 lipca 2021 - Ania Dąbrowska
13 sierpnia 2021 - Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
14 sierpnia 2021 - Fisz Emade Tworzywo
15 sierpnia 2021 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino

Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.pl

Event Venue & Nearby Stays

Palladium, Pultusk, Poland

Tickets

Sharing is Caring: