Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego: Ania Dąbrowska

Sat Jul 31 2021 at 08:00 pm to 10:00 pm

PGE Narodowy | Warsaw

Ania Dabrowska
Publisher/HostAnia Dabrowska
Letnie Brzmienia na B\u0142oniach PGE Narodowego: Ania D\u0105browska Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego: Ania Dąbrowska
31 lipca 2021r., sobota, godz. 20:00
Błonia PGE Narodowego, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Bilety w cenie: 89 zł
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/letniebrzmienia

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
//
Mamy dla Was garść informacji organizacyjnych na koncerty w ramach Letnich Brzmień na Błoniach PGE Narodowego!
✔ WSTĘP NA WYDARZENIE
Bramy otwarte zostaną o godzinie 19:40. Zachęcamy do przybycia z wyprzedzeniem celem uniknięcia kolejek przy bramach. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin.
✔ INFORMACJA O BILETACH
Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży gwarantują możliwość wejścia na koncert. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejście na koncert. WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu - można go przedstawić na telefonie lub tablecie. Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na teren imprezy. Wyjście z terenu imprezy oznacza rezygnację z udziału w wydarzeniu.
? HARMONOGRAM
19:40 - OTWARCIE BRAM
20:00 - KONCERT
22:00 - ZAKOŃCZENIE KONCERTU I OPUSZCZENIE TERENU
Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.
? DOJAZD
Koncerty odbywają się na Błoniach PGE Narodowego przy al. Ks. J. Poniatowskiego 1. Dojazd na teren jest od ulicy Siwca. Ze względu na ograniczone miejsca parkingowe, zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Kursują tramwaje, metro, pociąg i autobusy na przystanki: Wybrzeże Szczecińskie, Stadion Narodowy lub Rondo Waszyngtona.
? KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA
Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora. Skanowanie biletów odbywać się będzie bezdotykowo. W tym celu prosimy o przygotowanie biletu w formie papierowej lub elektronicznej. Jeżeli Uczestnik posiada bilet w formie elektronicznej, powinien uregulować ekran na najwyższym poziomie jasności, a także zadbać o czystość ekranu.
Przed wejściem do strefy koncertowej, zlokalizowanej bezpośrednio pod sceną, każdy uczestnik zostanie poproszony o zakrycie ust i nosa maseczką. W strefie koncertowej obowiązuje zakaz spożywania napojów i posiłków.
✔ INFORMACJE DODATKOWE
* Na teren festiwalu nie mogą wchodzić zwierzęta. Zadbajcie o ich komfort i pozostawcie w domu na czas imprezy.
Do zobaczenia ?
//
Czeka nas wspaniały wieczór pełen muzycznych emocji, na który czekaliśmy tak długo! Pamiętajcie, aby dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań abyście podczas koncertu czuli się bezpiecznie, dlatego przypominamy o zasadach obowiązujących na wydarzeniu:
↔️ zachowujcie odpowiedni dystans
? dezynfekujcie ręce
? zakrywajcie usta i nos
? spożywajcie posiłki tylko w wyznaczonych do tego miejscach
Ze względu na nowe obostrzenia, weryfikacja wejścia na festiwal może trwać trochę dłużej, zachęcamy więc do wcześniejszego przybycia na teren Błoni PGE Narodowego.
//
Uwaga, obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi:
? broni,
? alkoholu,
? niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi,
? materiałów wybuchowych i pirotechnicznych,
? środków odurzających i substancji psychotropowych,
? środków trujących i promieniotwórczych,
? płynów łatwopalnych,
? napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych,
? artykułów spożywczych,
? profesjonalnych aparatów fotograficznych,
? selfie sticków,
? parasoli z ostrym zakończeniem,
i innych przedmiotów, które w ocenie Organizatora mogą spowodować zagrożenie.
Informacje organizacyjne dotyczące koncertu znajdują się w podpiętym poście na szczycie wydarzenia ?
Dziękujemy i życzymy pięknych chwil <3
Good Taste Production

---
Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego
Zapraszamy na Błonia PGE Narodowego na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, KRÓLA, Ani Dąbrowskiej, Jazz Bandu Młynarski – Masecki oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. KRÓLA - promującego swój najnowszy album „Dziękuję”, przenoszący w świat najznakomitszych utworów międzywojnia Jazz Band Młynarski – Masecki czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Pawła Domagały, Fisz Emade Tworzywo, Ani Dąbrowskiej oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
27 czerwca 2021 – Kwiat Jabłoni - koncert promujący album “Mogło być nic”
9 lipca 2021 - KRÓL
29 lipca 2021 - Jazz Band Młynarski-Masecki
30 lipca 2021 - Paweł Domagała
31 lipca 2021 - Ania Dąbrowska
13 sierpnia 2021 - Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
14 sierpnia 2021 - Fisz Emade Tworzywo
15 sierpnia 2021 - Bitamina + Miętha + Vito Bambino

Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.pl

Event Venue & Nearby Stays

PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: