Leśny Spacer Rozwojowy DZIKOŚĆ

Sun Sep 19 2021 at 11:00 am to 02:30 pm

Rezerwat przyrody Morysin | Warsaw

Pracownia Nauki i Przygody
Publisher/HostPracownia Nauki i Przygody
Le\u015bny Spacer Rozwojowy DZIKO\u015a\u0106
???? 19 września zapraszamy na Leśny Spacer Rozwojowy „DZIKOŚĆ”????
To siódmy spacer w ramach cyklu „Uzdrowienie” ⇢ https://lesnespacery.blogspot.com/2021/03/cykl-lesnych-spacerow-w-roku-2021.html
??Na spacerze poprowadzimy Was przez las w taki sposób, żebyście mogli na chwilę całkowicie zapomnieć o codziennych sprawach, doświadczyć głębokiego wyciszenia i radości z bycia tu i teraz.
??Las zadba o to, żebyśmy się odprężyli, żeby spadł nam poziom hormonów stresu a wzrósł poziom hormonów szczęścia, by krew pulsowała spokojnie a oddech stał się głębszy.

? na koniec wspólne wypicie ziołowego naparu
i drobna przekąska ???
⛅️☀️☔️ nie boimy się pogody
➤➤➤ Kiedy i gdzie?
Leśny Spacer Rozwojowy „Dzikość” odbędzie się w niedzielę 19 września w godzinach ⏰11:00-14:30⏰ w ?Rezerwacie Przyrody Morysin? ⇢ https://www.wilanow-palac.pl/rezerwat_przyrody_morysin_miejsce_spotkania_przyrody_i_historii.html ⇢ w miejsce startu można dojechać komunikacją miejską.
➤➤➤ Jak wziąć udział?
? Bilety? można kupić na stronie evenea ?do czwartku 16 września? https://app.evenea.pl/event/lsrdzikosc/
Cena biletu: 90 zł.
Liczba uczestników jest ograniczona, również ze względu na bezpieczeństwo epidemiczne - będziemy w małej grupie i zachowamy odpowiednie dystanse.
? UWAGA: Każda osoba bierze udział w spacerze na własną odpowiedzialność. ?Jako organizatorzy leśnych spacerów nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne wypadki, które mogą przytrafić się w lesie oraz za pojawienie się alergii, chorób, skutków użądleń czy ukąszeń komarów, kleszczy i ich następstw.
Ze względu na pandemię COVID-19 w trakcie spaceru prosimy o zachowanie odstępów 1,5 m od innych uczestniczących osób. Spacer nie jest zgromadzeniem, jednak obowiązują nas wytyczne sanitarne.
Przed spacerem warto zadbać o:
⇢ profilaktykę prozdrowotną,
⇢ odpowiednią odzież,
⇢ środki odstraszające komary i kleszcze.
Po spacerze warto obejrzeć ciało i sprawdzić, czy nie ma na nim kleszczy. Można także rozważyć opcję zaszczepienia się przeciwko kleszczowemu zapaleni opon mózgowych i mózgu (KZM).

??Leśne Spacery Rozwojowe prowadzimy od 2015 roku. W tym roku organizujemy je we współpracy z Pracownią Nauki i Przygody.
??Spacer “Dzikość” poprowadzimy w duecie Marta Ostrowska i Adam Markuszewski, przeczytacie o nas tutaj: https://lesnespacery.pl/o-nas/.

Do zobaczenia w Morysinie,
Marta i Adam

Event Venue & Nearby Stays

Rezerwat przyrody Morysin, Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Music in WarsawEntertainment in Warsaw

Sharing is Caring: