Advertisement
Balbiino esitleb:🥳 Selle aasta suur traditsiooniline Lastekaitsepäeval toimub Vanasadama Kruiisialal koos Tallinna Toidutänavaga.
1. juunil toimub Vanasadama Kruiisialal lastekaitsepäevale pühendatud suure programmiga koguperefestival.
Algusega kell 12 saab osa võtta Lottemaa tegemistest, uudistada 🔥 AHHAA Teaduskeskuse väljapanekut ning liikuda veel paljude põnevate alade vahel. Sel aastal kohapeal ka lastelemmik Lolala oma uue programmiga!
Vanasadama Kruiisialale kerkib lastekaitsepäevaks väikestele ja suurtele mõeldud 15 atraktsiooniga 🎡 Sky Tivoli. Avatud on laste huviringid ning tuju aitavad üleval hoida animaatorid,erinevad stuudiod laulu- ja tantsunumbritega!
🍦1000 esimesele lapsele tasuta jäätis!
Täpne programm avaldakse varsti.
Perefestival toimub 🍔 Suur Tallinna Toidutänav üritustesarja raames: www.facebook.com/events/633184455843493
Eestis tähistatakse lastekaitsepäeva Eesti Lastekaitse Liidu eestvedamisel alates 1990. aastatest. Alates 2021. aastast on lastekaitsepäev esmakordselt riiklik tähtpäev. Lastekaitsepäeva tähistamise algus ulatub 1857. aastasse, aegade jooksul on seda nimetatud ka Roosipäevaks, Lillepäevaks ja Laste Päevaks.
👉 Lastele kuni 17 e-a k.a. on sissepääs tasuta.
Täiskasvanu pilet on 5 eur (hinna sees on ka pilet Toidutänavale)
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Vanasadama Kruiisiala, Logi tn 6, Tallinn, Estonia