Advertisement
Zapraszamy na pierwszą edycję larpa "Ostatnie zaręczyny"!Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej gry LARP osadzonej w lutym 1864 roku, w schyłkowej fazie powstania styczniowego. Gra skupia się na relacjach międzyludzkich - miłości, zdradzie, przebaczeniu - na tle dramatycznych wydarzeń historycznych.
W dworku rodziny Aleksandrowskich mają się odbyć kameralne zaręczyny córki Julii z Kazimierzem Horodyńskim. Goście już przyjechali, wszystko jest przygotowane. Ale pod powierzchnią tej normalności kryją się sekrety, które mogą zmienić losy wszystkich zebranych...
LARP to interaktywna forma teatru uczestniczącego, w której uczestnicy wcielają się w role postaci i odgrywają je w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do tradycyjnego teatru, nie ma tu widowni - wszyscy są jednocześnie aktorami i obserwatorami.
Szczegóły dotyczące gry znajdziesz w dokumencie projektowym: https://drive.google.com/file/d/1KLdSzxRkWJZl5q_wj8AxgRvqts51AbfH/view?usp=sharing
Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracyjnego, aby pomóc nam w organizacji wydarzenia i doborze odpowiedniej roli dla Ciebie.
https://forms.gle/xzEetCaEit2B5PmE6
- formularz pozostanie aktywny do zapełnienia listy 16 wakatów +4 dodatkowe osoby, które mogą zostać zapisane jako uczestnicy z listy rezerwowej.
📅 DATA GRY: niedziela 22 lutego 2026
⏳ CZAS TRWANIA GRY: Około 4 godzin (od godziny 16 do 20)
📍 MIEJSCE GRY: Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów, ul. Samorządowa 10, 04-965 Warszawa
💰 CENA: Udział bezpłatny!
Na grę zapraszają Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów Stowarzyszenie Semper Fidelis Res Publicae oraz Carnival Team
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów, ulica Samorządowa 10, 04-965 Wawer, Polska, Warsaw, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











