Kurs medytacji w ruchu

Sat Nov 06 2021 at 09:00 am

Kijowska 11 Warszawa | Warsaw

Warsztaty Teatralne
Publisher/HostWarsztaty Teatralne
Kurs medytacji w ruchu
Advertisement
⭐ Kurs medytacji w ruchu ⭐

Od nadmiaru bodźców, informacji, ograniczeń kulturowych i społecznych oczekiwań nasze ciała napinają się, a umysł często nie może zaznać spokoju. Zamiast cieszyć się pięknem chwili i doświadczać pełnią zmysłów, ciągle gdzieś gonimy, załatwiamy sprawy, planujemy przyszłość, analizujemy, wspominamy dawne chwile. Doznajemy wewnętrznego podziału i coraz bardziej odsuwamy się od samego siebie. Zagłuszamy subtelne sygnały, które wysyła do nas ciało albo po prostu nie zwracamy na nie uwagi.

Medytacja w ruchu jest wspaniałym narzędziem, które pozwala zjednoczyć umysł, ciało i duszę, wyciszyć umysł i skupić się na doświadczeniu chwili. Pomaga rozluźnić napięcia w ciele i pozbyć się blokad na każdym poziomie. Przynosi dużo szybsze efekty niż medytacja w bezruchu, jako że zaangażowane są w nią wszystkie organy naszego ciała.

Podczas kursu będziesz miał możliwość doświadczyć medytacji w ruchu z różnych zakątków świata oraz stworzonych przeze mnie autorskich form. Wypracujesz indywidualną, najlepszą dla ciebie formę medytacji, z którą będziesz mógł praktykować po ukończeniu kursu. Regularność spotkań pozwoli ci stworzyć z medytacji zdrowy nawyk, dzięki czemu na bieżąco oczyścisz się z emocji, osadzisz się w sobie i w swoim środowisku, ograniczysz ilość doświadczanego na co dzień stresu i zachwycisz się życiem (jeszcze bardziej!).

? Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie lepiej skontaktować się ze swoim ciałem, oczyścić z tego co niepotrzebne, otworzyć się na nowe i, nade wszystko, znaleźć dla siebie ostoję w tym chaotycznym świecie. Ostoję, do której zawsze będzie mógł wrócić, gdyż znajduje się ona zawsze tu i teraz.

? Jak się przygotować?
Możesz przyjść zawsze - niewyspany czy zły, zestresowany, radosny czy podekscytowany. Zabierz ze sobą wygodny strój, który nie będzie ograniczał twoich ruchów i najlepiej butelkę wody do picia. Polecam nie jeść obfitych posiłków zaraz przed medytacją.

? Kto prowadzi?
Bianka Filonowicz - eksploratorka i praktyk ruchu
Od dziecka zaangażowana w praktykę różnych technik ruchowych i oddechowych oraz w badanie ich wpływu na ducha i psychikę. Od 9 lat praktykuje jogę (w 2019 kurs instruktorski) i medytacje.Trenowała różne sztuki walki, taniec i teatr fizyczny. Prowadzi i organizuje zajęcia i warsztaty ruchowe.

? Ile trwa kurs? Kiedy są spotkania?
Kurs trwa dwa miesiące: listopad oraz grudzień.
Spotykamy się w każdą sobotę w godzinach 9-10.30.
Ostatnia sobota grudnia (Boże Narodzenie, 25.12) jest wolna.

? Ile kosztuje kurs? Jak się zapisać?
Koszt całego kursu to 480zł.
Zapisy na adres mailowy: [email protected]
Liczba uczestników ograniczona.

? Gdzie odbywają się spotkania?
Studio Oddaj Ciężar
ul. Kijowska 11, Warszawa
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Kijowska 11 Warszawa, Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: