Kurs Masaż Dotyk Motyla Warszawa

Sat May 21 2022 at 09:00 am

Centrum Terapii Naturalnych "Uzdrowisko" | Warsaw

Klinika Biozdrowia
Publisher/HostKlinika Biozdrowia
Kurs Masa\u017c Dotyk Motyla Warszawa
Advertisement
Kurs łagodnej techniki ? MASAŻ DOTYK MOTYLA ? skierowany jest do wszystkich osób, które chcą zaprosić do swojego życia lekkość, poprawić jego jakość i utrzymać je w harmonii i zdrowiu.
Ten łagodny dotyk daje poczucie bezpieczeństwa i bezwarunkowej miłości dzięki czemu otwieramy się na odpuszczenie stresu, traumy, żalu i innych doświadczeń, które blokują radosne i zdrowe przeżywanie naszego życia i to już od najmłodszych lat.
Dr Eva Reich, twórczyni tej terapii, wierzyła w to, że o szczęśliwe życie należy zadbać już u jego podstaw a wiele tram, które nie pozwalają nam żyć w zdrowiu i szczęściu odnajdywała już od momentu poczęcia, poprzez to jak przychodzimy na świat oraz to jak przebiegają najwcześniejsze lata naszego życia. Dlatego terapia jest zalecana zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Pamiętaj-Masaż Dotyk Motyla to proces sekwencji łagodnego dotyku ciała przez ubranie. Nie musisz być masażystą aby go stosować. Nie potrzebujesz też stołu do masażu, olejku ani żadnych innych narzędzi - potrzebny/ potrzebna jesteś jedynie TY i Twoje otwarte serce ?
?‍♀️ Prowadząca:
Katarzyna Żuber - Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich, trener biofeedback II stopnia, naturopata i coach. Prowadzi Klinikę Biozdrowia. ➡️ZAPISY: formularz zgłoszeniowy- https://klinikabiozdrowia.pl/szkolenia
W szczególności zapraszamy na kurs wszystkich❗RODZICÓW❗, którzy chcą nawiązać/poprawić/wzmocnić więź ze swoimi dziećmi. Jeżeli czujesz, że Wasze relacje mogłyby być lepsze a Twojemu dziecku towarzyszy stres i idące z nim w parze problemy z koncentracją, podaruj mu łagodny proces Dotyk Motyla. Chcesz zapanować nad domowym emocjonalnym bałaganem - nie "sprzątaj go pod dywan" posprzątają go za Ciebie "motyle". ?
Zapraszamy również ❗DOROSŁYCH❗, którzy czują "blokadę" przed radosnym i pełnym przeżywaniem swojego życia a wiele zdarzeń z przeszłości (świadomych lub nieświadomych) zatrzymuje ich na drodze do szczęścia i witalności.
Zapraszamy również ❗TERAPEUTÓW/ MASAŻYSTÓW❗, którzy chcą podarować swoim Klientom doświadczenie inne niż dotychczas, przepełnione łagodnością, zrozumieniem i akceptacją na poziomie tak umysłu jak i ciała. Stwórz osobie, z którą pracujesz warunki do tego aby była w stanie uwolnić swoje blokady i obserwuj jak odmienia się ludzkie życie.
? Masaż Dotyk Motyla amerykańskiej lekarki Dr. Evy Reich w łagodny sposób pozwala nam na uzyskanie przepływu, emocjonalnej zdrowej więzi, łagodzi napięcia i stresy, rozpuszcza tzw. "zbroję", dodaje sił witalnych i pozwala cieszyć się życiem.
? Stosowany w domu przez rodziców pomaga dzieciom żyć bez napięć, lepiej spać, rozpuścić traumy, przywraca dobre relacje, reguluje emocje.
? Stosowany w gabinetach terapeutycznych pozwala dochodzić do równowagi psychicznej budzi zaufanie do terapii, otwiera na współpracę z terapeutą, daje poczucie bezpieczeństwa, uśmierza ból.
? Jest też "emocjonalną apteczką pierwszej pomocy". W nagłych trudnych sytuacjach pomaga szybko uspokoić się, oswoić emocje, zaakceptować sytuację i tym samym nie zapisać się w ciele i umyśle w postaci traum i napięć.
? Masaż Dotyk Motyla zbliża i odnawia więź, a ponadto wprowadza spokój i uczy odpowiednio przeżywać emocje! Pojawia się bliskość i łagodność, która buduje zdrowie psychiczne i fizyczne.
? Sprawdza się on również w wielu gabinetach terapeutycznych - prowadząca kurs sama go stosuje i jej terapie dzięki Masażowi Dotyk Motyla działają wiele skuteczniej niż wcześniej (o czym opowiadam ze szczegółami na Kursie).
Dla kogo jeszcze jest ten kurs⁉️
? Dla TERAPEUTÓW I PRAKTYKÓW PRACY Z CIAŁEM, którzy:
1. szukają technik do pracy z traumą
2. szukają technik do pracy ze stresem i/lub nadpobudliwością
3. szukają technik przywrócenia naturalnego i prawidłowego przepływu energii w ciele
4. chcą przynieść ulgę w bólu i cierpieniu (w tym pacjentom w hospicjach i szpitalach, po złamaniach, operacjach, itp.)
5. chcą poprawiać biologiczne funkcjonowanie organizmu i zwiększać siły witalne
6. chcą pomagać ofiarom przemocy
7. chcą pracować z traumą pierwotną
? Dla rodziców, którzy:
1. chcą pogłębić swoją więź z dzieckiem
2. mają dzieci ze szczególnymi potrzebami (to doskonała technika dla dzieci nadpobudliwych, rozkojarzonych, chorych, odczuwających ból, będących w traumie, źle sypiających, moczących się w nocy, zestresowanych, przeżywających trudny okres np. adaptację w przedszkolu/szkole czy rozwód rodziców)
3. chcą pomóc nastolatkom spokojnie przejść przez okres dojrzewania
dla rodziców adopcyjnych
? Kobiet w ciąży:
1. pomaga zrelaksować się w trakcie ciąży
2. pomaga zrelaksować się w trakcie porodu
3. pomaga odzyskać siły po porodzie i w trakcie opieki nad dzieckiem
4. odnawia utraconą więź w wyniku rozłąki matki z niemowlęciem np. poprzez pobyt w inkubatorze,
5. pomaga obojgu rodzicom w nawiązaniu więzi z dzieckiem,
6. działa regulująco w kolkach niemowlęcych,
7. pomaga dzieciom z trudnościami w zasypianiu
8. obniża poziom stresu i napięcia u dzieci
? Dla nauczycieli, przedszkolanek i wychowawców, którzy:
1. pracują z dziećmi ze szczególnymi potrzebami (ADHD, Autyzm, lęki, itp.)
2. chcą znać techniki szybkiego i skutecznego regulowania emocji
3. chcą wzmacniać atmosferę bezpieczeństwa w grupie
4. chcą pomóc dzieciom szybko i łagodnie adaptować się do nowych miejsc i sytuacji
? Szczegóły kursu:
➡️ Terminy kursu:
? 21 maj 2022 (sobota)
➡️ Czas: 09:00-16:00 (w tym godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie, wokół znajdują się różne sklepy i knajpki)
➡️ Lokalizacja: Centrum Terapii Naturalnych "Uzdrowisko", ul. Na Uboczu 22, 02-791 Warszawa-Ursynów
➡️ Strój: wygodny, taki który nie krępuje ruchów, najlepiej bluzka z krótkim rękawem (będziemy się ruszali i może być nam gorąco), ewentualnie buty na zmianę lub ciepłe skarpetki, weź też coś do pisania.
➡️ZAPISY:
✔️ przez formularz zgłoszeniowy (wybierz w formularzu datę szkolenia)- https://klinikabiozdrowia.pl/szkolenia
➡️ Cena: 350 zł/osoba (płatne z góry).
Dane do przelewu:
Klinika Biozdrowia Katarzyna Żuber
ul. Nadwiślańska 52
05-101 Skierdy
Konto bankowe:
Nest Bank 13 1870 1045 2083 1056 8919 0001
❗FAKTURA❗ jeżeli potrzebujesz FV za kurs, prosimy wyślij do nas e-maila z taką informacją i danymi do FV - koniecznie przed wpłatą opłaty za kurs. ([email protected])
? Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń lub napisz:
? + 48 798 144 588
? [email protected]
?ZAPISY?:
✔️ przez formularz zgłoszeniowy - https://klinikabiozdrowia.pl/szkolenia
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Terapii Naturalnych "Uzdrowisko", ul. Na Uboczu 22,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: