Kurs instruktora bulgarian bag (lvl. 1) Warszawa

Sun Aug 07 2022 at 10:00 am to 06:00 pm

Natoliński Ośrodek Kultury | Warsaw

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Publisher/HostPolskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Kurs instruktora bulgarian bag (lvl. 1) Warszawa
Advertisement
Kurs Instruktor bulgarian bag (lvl. 1) Warszawa
Miejsce i data
Niedziela 7 sierpnia 2022. Godziny 10.00 - 18.00. Szkolenie odbędzie się w Natolińskim Ośrodku Kultury, ulica Na Uboczu 3 w Warszawie
Organizatorzy
Suples Training Systems
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Bulgarian Bag Academy Poland
Prowadzący
Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. LEON jest uczniem i przyjacielem wynalazcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag - Ivana Ivanova.
Opis kursu
Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.
Uprawnienia
Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)
Materiały szkoleniowe
Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.
Certyfikaty
Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie.
Cena i formy płatności
Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Opłata wynosi 990 zł. Nie interesują Ciebie uprawnienia instruktorskie? Chcesz jedynie nauczyć się techniki ćwiczeń, a nie potrzebujesz certyfikatu? W takim razie zapłacisz o 400 zł mniej, to znaczy 590 złotych
Rejestracja udziału
Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Warszawie, możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO:
https://kettlebell.org.pl/szkolenie/kurs-instruktor-bulgarian-bag-lvl-1-warszawa/?zapisz
Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 20 czerwca 2022 muszą się jednak liczyć z tym, że certyfikaty, czy materiały szkoleniowe otrzymają z opóźnieniem
Kurs instruktorski lvl. 2
Wydaje się niemal pewne, że w połowie października odwiedzi Polskę Iwan Iwanow. Jednym z celów jego przyjazdu jest poprowadznie drugiego stopnia kursu instruktorskiego (tzw. lvl. 2). Przypominamy, że aby zapisać się na drugi stopień, trzeba najpierw ukończyć Kurs Instruktor bulgarian bag (lvl. 1), szkolenie w Warszawie jest ostatnią po temu okazją.
Informacje dodatkowe
W trakcie głównej przerwy (około godziny 14.00) uczestnikom przysługuje prosty bezpłatny posiłek (zazwyczaj pizza). Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik: [email protected] tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.
Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń: kettlebell.org.pl/galeria Zapoznajcie się też z naszymi planowanymi szkoleniami, kursami instruktorskimi i obozami sportowymi: kettlebell.org.pl/galeria
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Natoliński Ośrodek Kultury, Na Uboczu 3,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Workshops in Warsaw

Sharing is Caring: