Krąg Kobiet w Warszawie

Sun Feb 05 2023 at 04:00 pm to 08:00 pm

Plac Unii Lubelskiej | Warsaw

Kobieta Lasu
Publisher/HostKobieta Lasu
Kr\u0105g Kobiet w Warszawie
Advertisement
Kochane, z serca Was zapraszam na spotkanie ze mną w Warszawie 5 lutego godz. 16-20.00.
KRĄG WARSZTATOWY *** MEDYTACJA *** TANIEC *** CELEBRACJA

Kiedy zasiadam w Kręgu Kobiet czuję, że jestem.
Moja obecność wystarczy.
Rozsiadam się wygodnie, puszczam luźno brzuch.
Oddech się uspokaja i wydłuża.
Odpoczywam.
Śmieje się i płaczę.
Doświadczam całego wachlarza emocji, współodczuwam całą sobą.
Jestem i to wystarczy.
Takie przestrzenie dla kobiet chcę tworzyć. Do tego Cię zapraszam.
---------------------------
Tym razem zabiorę Was w podróż pt. "Mniej może znaczyć więcej".
?Skupimy się na naszym oddechu. Poprzez proste praktyki wyciszysz się i uspokoisz głowę.
?Doświadczysz delikatnego i uważnego ruchu. Nawiążesz dialog ze swoim ciałem i zapytasz go, czego TAK NAPRAWDĘ potrzebuje.
?Doświadczysz przestrzeni ciszy i spotkania z ogniem, w trakcie głębokiej medytacji. A tę praktykę będziesz mogła zabrać ze sobą do domu i korzystać, gdy tylko poczujesz taką potrzebę.
?Poznasz niezwykłe kobiety, poczujesz, że choć tak wiele nas różni na pewnym poziomie o wiele więcej nas łączy niż dzieli.
?Pamiętaj w tej przestrzeni możesz po prostu być: każda praktyka jest dowolna, w każdej chwili możesz się zatrzymać, nie musisz mówić, możesz po prostu z nami być.
-----------------
Doświadczymy wspólnego bycia w Kręgu Kobiet. Będziesz mogła podzielić się z innymi kobietami tym, co w Tobie żywe. Odpoczniesz podczas krótkiej medytacji. Doświadczysz wspólnego tańca i pracy z ciałem. Będziemy razem śmiać się i płakać. Będziemy także pracować w mniejszych grupach.
-----------------------------
KIEDY? 5 lutego godz. 16-20.30
GDZIE? Centrum Warszawy, okolice Łazienek Królewskich. Dokładny adres otrzymasz po zapisie.
DLA KOGO? Dla kobiet, które czuję, że potrzebują się na chwilę zatrzymać, zregenerować, dać sobie czas na bycie, zrobić coś dla siebie. Dla kobiet, które znają moc kobiecych kręgów, albo mają w sobie ciekawość tej formuły bycia z innymi kobietami.
TWOJA INWESTYCJA: Do 19 stycznia 97zł, w późniejszym terminie 157zł

ZAPISY i DODATKOWE INFORMACJE: https://kobietalasu.pl/krag-kobiet/
--------------------
Jestem Emilia
CZUJĘ SIĘ KOBIETĄ LASU I AMBASADORKĄ ŁAGODNOŚCI
Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.
Od 11 lat buduję bezpieczne przestrzenie dla kobiet, w których mogą poczuć się przyjęte i zaakceptowane takie, jakie są. Jestem trenerką wewnętrzną, coachem i pisarką. Obecnie w trakcie szkolenia na TRE providera, zaczynam także poszerzać swoje kompetencje w zakresie terapii tańcem i ruchem. Od wielu lat jestem aktywnie zaangażowana w społeczność Kobiet Zwołujących Kręgi, a jakości, których doświadczam w Kręgach, przenoszę na inne obszary mojego życia.
Mam wieloletnie doświadczenie w trzymaniu Kręgów dla kobiet. Obecnie organizuję także Kręgi Kobiet i Mężczyzn, które trzymam wspólnie z moim mężem Michałem.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Plac Unii Lubelskiej, Pl. Unii Lubelskiej,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: