KONSTELACIJE- radionica u Splitu

Sat, 20 Sep, 2025 at 09:00 am UTC+02:00

Hotel Mondo | Split

Lidija Ka\u0161telan\u010di\u0107, EABP tjelesno orijentirana terapeutkinja
Publisher/HostLidija Kaštelančić, EABP tjelesno orijentirana terapeutkinja
KONSTELACIJE- radionica u Splitu
Advertisement
- Konstelacije su metoda čiji je osnivač Bert Hellinger. Putem ove metode, članovi grupe (sudionici na radionici) zajedno ulaze u obiteljsko polje pojedinca kako bi istražili skrivene dinamike koje su se razvijale unutar obitelji tijekom razKonstelacijeličitih generacija.
Ovaj proces omogućava uvid u ono što se događalo u obitelji, a što može postati dio nesvjesnih obrazaca ponašanja koje prenosimo i ponavljamo u vlastitim životima. Ovaj ponavljajući obrazac često može biti izvor različitih problema ili izazova s kojima se suočavamo, a čiji uzrok može biti nejasan. Članovi obitelji često preuzimaju obiteljske probleme u nastojanju da ih "isprave" ili riješe.
- Međutim, konstelacije predlažu dublji pristup. Umjesto pokušaja rješavanja problema na površini, metoda nas potiče da se vratimo do uzroka problema, da ih bolje razumijemo i na kraju prihvatimo. Osvještavanjem i prihvaćanjem tih uzroka, možemo stvoriti ravnotežu unutar obiteljskog polja. To nas oslobađa tereta nesvjesnih dinamika koje smo nosili.
- Voditeljica konstelacija Lidija Kaštelančić, EABP tjelesno orijentirana terapeutkinja, sa dugogodišnjim iskustvom u radu sistemskih konstelacija.
- Sistemske konstelacije su iskustvena metoda koja se temelji na dubokom emocionalnom i energetskom iskustvu. Pozivamo vas da sami dođete i iskusite ovu metodu kako biste bolje razumjeli o čemu se radi i kako vam može pomoći u razumijevanju i oslobađanju nesvjesnih obrazaca u vašem životu.
- Dobrodošli ste da nam se pridružite kao sudionik u konstelacijskim postavkama drugih, te da se na taj način upoznate sa ovom metodom. Kao sudionik u radovima drugih, imate priliku i sami doći do razrješenja osobnih pitanja, kao i oslobađanja naslijeđenih tereta i uvjerenja.
Učešće kao sudionik u postavkama drugih je BESPLATNO.
📍Lokacija: Hotel Mondo, Kopilica 5. SPLIT
🗓️ Datum: 20.9.2025., subota
🕕 Vrijeme: 9:00 - 17:00
➡️ Prijave su obavezne jer je broj mjesta ograničen.
- Za prijave za postavku rada, kao i sudjelovanje, te dodatne informacije, molimo javite se asistentici:
097 661 01 09, whatsapp poruka, Emina Blajić
ili na mail [email protected]
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Hotel Mondo, Kopilica 5,Solin, Split, Croatia

Sharing is Caring:

More Events in Split

Dalmatia Adventure Raid
Fri, 19 Sep at 05:00 pm Dalmatia Adventure Raid

Blaca

Brevet i Moja prva stotka - Zagora
Sat, 20 Sep at 08:00 am Brevet i Moja prva stotka - Zagora

Sinj

Bilje Mosora - pou\u010dni izlet o biljnome svijetu Mosora
Sat, 20 Sep at 08:00 am Bilje Mosora - poučni izlet o biljnome svijetu Mosora

Sinovčića 2, Split

ROMAN LOPATINSKY \/\/ PIANO LOOP FESTIVAL 2025
Sat, 20 Sep at 08:00 pm ROMAN LOPATINSKY // PIANO LOOP FESTIVAL 2025

Hrvatski Dom Split

10 years of KaosLab \/ 25 years of Parvati
Sat, 20 Sep at 10:00 pm 10 years of KaosLab / 25 years of Parvati

Klub Kocka

Sortie GROTTE BLEUE avec Toni et Ivo depuis Split ou Hvar
Sun, 21 Sep at 08:30 am Sortie GROTTE BLEUE avec Toni et Ivo depuis Split ou Hvar

Split Harbour

Dje\u010dja Trail Liga 2025 - 1. kolo (Gizdavac) - 21.09.2025
Sun, 21 Sep at 04:00 pm Dječja Trail Liga 2025 - 1. kolo (Gizdavac) - 21.09.2025

Gizdavac, HR-21203 Muć, Hrvatska

SLASTI\u010cARNICA SRIJEDOM \u2013 SWEET AS PIE (Pecan Hand Pie, \u010dokoladna i pita od \u0161ljiva)
Wed, 24 Sep at 05:00 pm SLASTIČARNICA SRIJEDOM – SWEET AS PIE (Pecan Hand Pie, čokoladna i pita od šljiva)

Jobova ul. 2, 21000 Split, Croatia

Split is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Split Events