Kongres BranżaFitness.com

Fri Sep 09 2022 at 09:00 am to 06:00 pm

DoubleTree by Hilton Warsaw, ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa, Polska | Warsaw

Bran\u017ca fitness
Publisher/HostBranża fitness
Kongres Bran\u017caFitness.com
Advertisement
Kongres Branża Fitness. com - Fitness Experience Management odbędzie się 10 marca 2022 w DoubleTree by Hilton Warsaw. To wydarzenie dedykowane właścicielom, managerom siłowni, klubów fitness, studiów treningowych, klubów butikowych, inwestorów, producentów i deweloperów. To już piąta, jubileuszowa edycja tego najważniejszego wydarzenia branżowego.
Podczas Kongresu wiedzą i doświadczeniem podzielą się wyselekcjonowani prelegenci z bogatym CV, za którymi stoją znane marki i sukcesy, których pozazdrościć może wielu. Program wydarzenia został stworzony w oparciu o research, trendy i zdefiniowane potrzeby przedstawicieli branży fitness. Dzięki niemu uczestnicy otrzymają praktyczne narzędzia, które pozwolą im rozwinięcie umiejętności, znalezienie odpowiedzi na aktualne pytania i umocnienie pozycji na rynku.
Nowością na Kongresie także warsztatowe Sesje Roundtables, które pozwalają uczestnikom na bezpośrednią dyskusję z prowadzącym, wymianę doświadczeń i pracę na konkretnych problemach, a także nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów. Roundtables to jedna z najwyżej ocenianych części wydarzeń biznesowych.
Więcej informacji: https://kongres.branzafitness.com/
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

DoubleTree by Hilton Warsaw, ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa, Polska, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: