Konferencja "Kompetencje osobiste kluczowe w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii"

Sat Dec 10 2022 at 09:30 am to 02:00 pm

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow | Warsaw

Comvet
Publisher/HostComvet
Konferencja "Kompetencje osobiste kluczowe w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii"
Advertisement
Serdecznie zapraszamy na konferencję dla lekarzy weterynarii „Kompetencje osobiste kluczowe w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii. Jak uniknąć wypalenia zawodowego”
Kiedy i gdzie:

?KIEDY: 10.12.2022r.
⏰Godz. 10:00-14:00 (rejestracja start 09:30, lunch o 14:00-15:00)
?GDZIE: Hotel **** Four Points by Sheraton Warszawa
Dla kogo ??‍⚕️??‍⚕️
Konferencja jest bezpłatna dla lekarzy weterynarii. Liczba miejsc ograniczona.
➡Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii stają się równie ważne, dla wykonywania zawodu, co kompetencje stricte medyczne. Umiejętności osobiste mają wpływ nie tylko na współpracę z klientem, kooperację w zespole medycznym, ale rzutują też m.in.: na organizację czasu pracy, umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego, kompetencje zarządzania emocjami, rozwiazywanie konfliktów, budowanie motywacji własnej i współpracowników.

✅Podczas konferencji w gronie lekarzy weterynarii, praktyków, wykładowców akademickich, przedstawicieli samorządu lekarsko-weterynaryjnego będziemy rozmawiać na temat tego jak poza umiejętnościami medycznymi, kompetencje osobiste stają się coraz ważniejsze w praktyce profesjonalisty.
➡Czy można osiągać równowagę w rozwoju osobistym i zawodowym lekarza weterynarii, by zawczasu zapobiegać wypaleniu zawodowemu. I czy może być to rozwijające i wzmacniające, zarówno zawodowo jaki i prywatnie.
➡Dlaczego to tak ważne? Lekarze weterynarii, jako jedna z profesji medycznych, są zagrożeni wypaleniem zawodowym, częściej niż przedstawiciele innych zawodów. Mówi się, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. W przypadku wypalenia zawodowego, którym są zagrożeni lekarze weterynarii, jest to szczególnie prawdziwe.
?Na zapobieganie i radzenie sobie z wypaleniem zawodowym składają się kompetencje osobiste, które można nazwać filarami dbania o siebie profesjonalnego medyka. By skutecznie zapobiegać wypaleniu zawodowemu i podnosić swoje kompetencje warto doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w obszarach: komunikacji interpersonalnej, budowania asertywnej postawy i komunikacji, zarządzaniu czasem, zarządzaniu stresem oraz współpracy w zespole.
?Wypaleniu zawodowemu można i trzeba zapobiegać, a jeżeli już profesjonalista znajdzie się na tej ścieżce, to można z niej zawrócić. Kluczowe w tym procesie jest budowanie ww. kompetencji osobistych.
Dlatego warto wiedzieć czym kompetencje osobiste dla lekarza weterynarii są, jaką mają rolę w zapobieganiu wypaleniu zawodowemu, czy i jak można je doskonalić i co dobrego podnoszenie kwalifikacji w tym obszarze nam przynosi?
⏰Więcej w tych tematach na konferencji :)
?Konferencja jest objęta honorowym patronatem:
Krajowej Izby Lekarsko- Weterynaryjnej, Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Zapraszamy!
?Udział w konferencji dla lekarzy weterynarii jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy
?Link do agendy konferencji https://wiedza.comvet.pl/konferencja

Konferencja jest organizowana przez COMVET w ramach międzynarodowego Projektu Partnerstw Strategicznych eCOMVET pt. “Developing advanced communications competences among veterinary doctors” współfinansowanego z Programu ERASMUS+ Unii Europejskiej.
?Rejestracja
https://wiedza.comvet.pl/konferencja
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow, Suwak Street 7B,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Business in WarsawConferences in Warsaw

Sharing is Caring: