Advertisement
XI i XII Koncert Charytatywny w Filharmonii Koszalińskiej- na rzecz podopiecznych Fundacji „Zdążyć z Miłością”, w tym osób z niepełnosprawnościami oraz samotnych bezdomnych matek z dziećmi.🎼🎶14 listopada o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Galowy połączony z wręczeniem podziękowań dla Sponsorów, cegiełki po 120 i 150 złotych dostępne tylko w biurze Fundacji ul. Niepodległości 7 (godz. 9.00 do 15.00) lub dowóz na miejsce tel. 660 533 070.
🎼🎶15 listopada o godz. 18.00 koncert z biletami po 120 i 150 złotych dostępnymi w kasie Filharmonii Koszalińskiej i na KupBilecik.pl.
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/151398/Koszalin/Natalia+Szroeder/
🎼🎶 17.30 - support Zespół Chikara.
🎼🎶Natalia Szroeder – to wokalistka, autorka tekstów i posiadaczka jednego z najbardziej delikatnych, kobiecych wokali na polskiej scenie muzycznej. Na swoim koncie ma albumy “NATinterpretacje”, “Pogłos” oraz uzupełnienie tego ostatniego – “Pogłos suplement”. Po premierze albumu “Pogłos” w listopadzie 2021 roku, artystka wystąpiła na najważniejszych festiwalach (Open’er Festival, Męskie Granie, Olsztyn Green Festival czy New Pop Festival), licznych koncertach plenerowych, a także odbyła swoją pierwszą trasę klubową. W ostatnim czasie współpracowała z Darią Zawiałow, Krzysztofem Zalewskim, Igo, Vito Bambino czy Błażejem Królem. W październiku 2024 wydała albumu “REM” a krążek zapowiadały utwory “Północ”, “Sama na planecie”, “Upał” oraz “Zwierzęta nocy” z gościnnym udziałem Meli Koteluk a także „Ściany”.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Filharmonia Koszalińska, ulica Piastowska 2, 75-400 Koszalin, Polska,Koszalin, Poland