Advertisement
Zapraszamy na magiczny wieczór nad jeziorem, gdzie dźwięki największych filmowych przebojów spotkają się z letnią atmosferą naszej plaży!W programie utwory z klasyków kina – od epickich soundtracków po kultowe melodie, które wzruszają, inspirują i przenoszą w świat wielkiego ekranu.
📍 Plaża przy Cukrowni Żnin
📅 15.08.2025
🕗 Start: 20.00
Weź ze sobą koc, usiądź wygodnie na leżaku i daj się porwać muzyce!
✨ Wstęp wolny
🍹 Letnie napoje i przekąski dostępne na miejscu
Pinky Loops o sobie:
Gramy znane piosenki na elektrycznych instrumentach: skrzypcach i wiolonczeli z wykorzystaniem loopera, czyli elektronicznego urządzenia do tworzenia pętli muzycznych. Daje to możliwość nagrywania motywów muzycznych w trakcie występów, odtwarzania ich jako podkład oraz nakładania kilku ścieżek na siebie, co jest bardzo efektowne.
Korzystanie z loopera jednak wymaga od nas ogromnej dyscypliny rytmicznej i regularnych prób. Na szczęście umiemy podołać takiemu zadaniu i czujemy dużą satysfakcję z grania koncertów na żywo. Nie mogło być inaczej. Już jako siedmioletnie dziewczynki, zaczynając uczyć się w szkołach muzycznych wiedziałyśmy, że muzyka to przygoda naszego życia. I to pozostaje niezmienne do dziś.
W repertuarze zespołu znajdują się własne kompozycje, muzyka filmowa oraz znane utwory pop i rock w nowych aranżacjach.
Dyskografia:
„Polifonic” 2019
„Evolutions” 2021
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
ul. Kl. Janickiego 1, 88-400 Znin, Poland, ulica Klemensa Janickiego 1, 88-400 Żnin, Polska, Bydgoszcz, Poland