Koncert "Świat pełen tanga"

Sat Jun 19 2021 at 06:00 pm

Centrum Promocji Kultury | Grochów

Publisher/HostCentrum Promocji Kultury
19 czerwca 2021 (sobota)
godz. 18.00
wstęp za zaproszeniami
„ŚWIAT PEŁEN TANGA"
Fundacja Partytura serdecznie zaprasza na koncert zespołu Tango Mio „Świat pełen tanga”, który odbędzie się 19 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w Centrum Promocji Kultury, ul. Podkskarbińska 2. Zespół zaprezentuje muzykę tangową pochodzącą z różnych stron świata, w wykonaniu wokalnym i instrumentalnym. Do wybranych utworów zatańczy para tancerzy. W czasie koncertu widzowie będą mogli również posłuchać o tym, jakie były początki tanga i jak rozwijało się ono przez stulecia.
Oprócz tang polskich i argentyńskich w repertuarze koncertu znajdą się utwory o bardziej egzotycznych korzeniach jak tango japońskie czy tango tyrolskie.
Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Muzyka taneczna na Pradze-Południe”
Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa Dzielnicę Praga-Południe.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki (maksymalnie po 2 na osobę) do pobrania w sekretariacie CPK od 8 czerwca 2021.
Obowiązują przepisy dotyczące COVID-19, m.in. obowiązkowe zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk. Każdy z uczestników wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia nt. stanu zdrowia (formularz do pobrania bezpośrednio przed wejściem na salę).

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Grochów, Poland

Sharing is Caring: