Advertisement
Abielutunnistus – Eestis on see vaid mälestus kordumatust, või siis korduvast, päevast ja imeharva võib seda dokumenti veel edaspidigi vaja minna.Iisrealis on lugu teisiti. Abielutunnistus on ühtlasi abieluleping ja kui sinu lapsed abielluda kavatsevad, tuleb see dokument esitada rabinaadis – sest ainult rabid sõlmivad sealmaal abielusid.
Just niisugune aeg on käes Brozowskite perekonnas: Iisreali ühe kuulsaima ja tunnustatuima komöödiameistri Ephraim Kishoni näidendi Ha-ketubah (Abielutunnistus) tegelastel.
Daniel Brozovski tütar hakkab abielluma. Aga õnnetuseks on see dokument peres kaduma läinud.
Mis edasi… seda näevad juba need, kes võtavad ette käigu Teoteatrisse.
Lavastaja: Tiit Alte
Kunstnik: Anne-Mai Heimola
Heli ja valgus: Anni Zupping
Mängivad: Vladas Radvilavicius (külalisena), Anneli Aru, Siret Tuula (külalisena), Priit Öövel (külalisena), Priit Matiisen ja Lea Tikerpuu (külalisena)
PS! Etenduse ajal suitsetatakse laval !
Etendus on ühe vaheajaga ja kestab 2 tundi 30 minutit.
Esietendus 3. november 2017
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Vana-Kalamaja 9A, 10414 Tallinn, Estonia, Vana-Kalamaja 9a, Põhja-Tallinn, Tallinn, 10414 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia
Tickets