Advertisement
✨Finałem Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego Adventus będzie rodzinne kolędowanie z Rodzinną Orkiestrą Joszka Brody przy szopce miasta Lublin na Placu po Farze. W sercu lubelskiej starówki zabrzmią tradycyjne kolędy i pastorałki w żywiołowych folkowych aranżacjach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 i jest szczególnie skierowane do rodzin z dziećmi.✨SPACER EKUMENICZNY!
20 grudnia godz. 11.00 spacer ekumeniczny, zbiórka przy wejściu na Zamek Lubelski
✨Adventus przenosi adwentowe muzykowanie z wnętrz kościołów także w przestrzeń miejską, pokazując że kultura i duchowość mogą spotykać się w otwartej przestrzeni miasta. Festiwal gromadzi wykonawców z różnych tradycji, a spacery ekumeniczne ukazują Lublin jako miejsce dialogu i spotkania wielu historii oraz wyznań.
Organizator: Anthill
Partnerzy: @Archidiecezja Lubelska, @Miasto Lublin, @Lublin miasto kultury @LOTLublin @Parafia Matki Bożej Różańcowej w Lublinie, @Kościół Rektoralny Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Zwycięskiej, @Kościół Rzymskokatolicki św. Piotra Apostoła
Patronat medialny: @TVP3 Lublin, @Spotted Lublin, @Radio Plus, @Radio Impuls, @Lubelski.pl, @Dziennik Wschodni, @Kultura Enter, @Niedziela Lubelska, @Gość Niedzielny Lubelski
@KPO dla Kultury @Krajowy Plan Odbudowy
Dofinansowano ze środków Krajowego Planu Odbudowy
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin
Kapania promocyjna sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2019–2030.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Plac po Farze, Grodzka 18,Lublin, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











