Kobiecy krąg z So Purkh uzdrowienie karmy, relacji z mężczyznami

Sat Aug 07 2021 at 04:00 pm to 08:15 pm

Ursynów, Warszawa, Poland | Warsaw

Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju
Publisher/HostPundarika Centrum Jogi i Rozwoju
Kobiecy kr\u0105g z So Purkh uzdrowienie karmy, relacji z m\u0119\u017cczyznami Kobiecy krąg z So Purkh uzdrowienie karmy i relacji z mężczyznami online i dla chętnych na żywo w moim domu
Praktyka So Purkh we wspólnym kręgu to niesamowite doświadczenie, nawet w wirtualnej przestrzeni.
Jeśli chcesz pogłębić praktykę So Purkh, spotkamy się we wspólnym kobiecym kręgu na 108 powtórzeń tego shabadu, tym razem ONLINE i na żywo w moim domu.
Zapraszam Was po raz kolejny 7 sierpnia 2021 o 16.00 na 4 godziny wspólnego śpiewu ONLINE i na żywo w moim domu.
So Purkh to czysta modlitwa/shabad recytowana przez kobiety w intencji mężczyzn.
Pomaga nie tylko w naszych relacjach, uzdrawia je i oczyszcza, ale też wzmacnia mężczyzn w ich trudnych chwilach. Oczyszcza też kobiety z ich karmicznego balastu związanego z mężczyznami.
To bardzo potężny shabad. Jeśli kobieta recytuje ten shabad jedenaście razy dziennie dla każdego mężczyzny, ma moc, by uczynić go świętym i rozwiązać wszelkie negatywności między nimi.
Więc jeśli jesteś kobietą, która ma nadzieję znaleźć tego doskonałego mężczyznę (lub stworzyć idealnego mężczyznę z tego, którego masz) możesz to zrobić za pomocą tej medytacji.
So Purkh tworzy świętą przestrzeń, w której przeważa łaska i energia uzdrowienia. Napisał ją Guru Ram Das. Jest to niesamowity kawałek poezji i bardzo mocna modlitwa.
Kiedy:
Sobota 7 sierpnia 2021 godz. 16.00 - 20.15
Gdzie:
ONLINE na platformie ZOOM (do pobrania https://zoom.us/download)
lub
na żywo w Warszawie w przestrzeni mojego domowego salonu na warszawskim Ursynowie.
Jeśli chcesz być na żywo w Warszawie, napisz do mnie, podam ci adres.
Koszt:
40,00 zł płatne przelewem na konto
Jeśli chcesz dołączyć do praktyk:
1. Wypełnił formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvcA1mRh-3SC0CVbeDMFj3Q__O-w-TZGYr7QM9f8A_zhbWAQ/viewform?usp=pp_url
Po rejestracji otrzymasz mail z numerem konta do wpłaty.
2. Zrób przelew na 40 zł i prześlij mi na maila ([email protected]) lub przez Messenger potwierdzenie płatności. Mail z numerem konta do wpłaty otrzymasz po rejestracji przez formularz.
3. Dostęp do spotkania na Zoom otrzymasz mailem przed warsztatem.

Prowadząca:
Kasia Ciborowska (HarmanJot Kaur) - certyfikowana nauczycielka jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, certyfikowana liderka jogi śmiechu Dr Kataria School of Laughter Yoga, Reiki II stopień, certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion®, certyfikowany praktyk Uzdrawiania Medytacyjnego (Meditative Healing Programme®) akredytowanego przez 3HO® IKYTA, oraz masażu Dotyk Motyla, posiadam stopień mistrzowski naturalnej metody Uzdrawiania Konchami Indian Hopi, w trakcie w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia. Ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski kundalini jogi Science of Mind In Humanology for Leadership&Success® certyfikowany przez the International Yoga Alliance i Kundalini Research Institute, czyli jogi dla biznesu. Wraz z Puran Sukh Kaur organizuję serię warsztatów dla kobiet z serii „Kobiece Przywództwa w Erze Wodnika”. Certyfikowany instruktor Nordic Walking.
Praktykuję również śpiew oraz naad jogę, czyli jogę dźwięku pod okiem Stefano Manfrina. Oprócz kundalini jogi organizuję również warsztaty i koncerty znanych muzyków z kręgów tzw. muzyki duchowej. Interesuje mnie numerologia jogiczna Karam Kriya. Jestem wolontariuszem w Centrum Onkologii i Instytucie Hematologii na oddziale szpitalnym.
Chcę pokazać ludziom, że każdy może żyć w odpowiedzialności za siebie, ale też w radości i lekkości, że nasz codzienny uśmiech zmienia nasze życie.
Z wykształcenia technolog żywności, z zamiłowania i przekonania wegetarianka.
Właścicielka firmy Planeta Zdrowie, gdzie łączę pracę z pasją zarażając ludzi zdrowym odżywianiem, dbaniem o swoją urodę i zdrowie w zgodzie z naturą.

Event Venue & Nearby Stays

Ursynów, Warszawa, Poland, Ursynów, Warszawa, Woj. Mazowieckie, Polska, 02-777 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Health-wellness in Warsaw

Sharing is Caring: