King Nun (UK) + support: Deaf Heart / Café V lese

Sun Apr 07 2024 at 07:30 pm

Café V lese | Prague

D Smack U Promotion
Publisher/HostD Smack U Promotion
King Nun (UK) + support: Deaf Heart \/ Caf\u00e9 V lese
Advertisement
Na albu "LAMB" (které produkoval Caius S-Y ve studiu The Marshall) nás londýnský kvintet bere na cestu, která zahrnuje zranitelnost a autenticitu. Jímavá směs introspekce a syrových emocí je kolekcí živých, háky nabitých skladeb, které se noří hluboko do lidské zkušenosti; se zdravou dávkou existencialismu, konfrontujícího vlastní hrůzu, stejně jako sociální a emocionální hrozby a úzkosti.
Album vystihuje snahu zůstat věrný sám sobě ve světě, který často vyžaduje konformitu a odstup. Tento silný indie-punkový, grungeový opus slouží jako hluboká metafora pro tu citlivou část nás, která je náchylná k cynismu, traumatům a citové bolesti. Právě tato zranitelnost se však ukazuje jako nejkrásnější aspekt naší bytosti, která se s houževnatostí a grácií staví na nohy.
Od vydání prvního singlu "Tulip" v roce 2016 se King Nun vydali na cestu, na níž dosáhli tolika svých dětských ambicí, kolik jen mohli: headline turné po Velké Británii, Evropě a USA, stejně jako vystoupení jako support kapelám jako Foo Fighters, Black Flag a Frank Carter and the Rattlesnakes. Jsou hrdí na svá bouřlivá živá vystoupení, což potvrdil i časopis Rolling Stone, který je na festivalu Bonnarroo označil za "nejlepší rockové nováčky".
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Café V lese, Krymská 273/12, 101 00 Praha, Česko,Prague, Czech Republic

Tickets

Sharing is Caring: