King Krule | Forum Karlín

Fri Oct 27 2023 at 07:00 pm to 11:59 pm

Forum Karlín | Obecnice

D Smack U Promotion
Publisher/HostD Smack U Promotion
King Krule | Forum Karl\u00edn
Advertisement
D Smack U Promotion & Red Triangle present
King Krule
support: Okay Kaya
27. 10. 2023 doors 19:00
Forum Karlín, Praha
KING KRULE PŘIVEZE DO FORA KARLÍN NOVOU DESKU SPACE HEAVY
Archy Marshall, britský hudebník, skladatel a producent, vydává v červnu nové album, které vytvořil pod svým alter egem známým jako King Krule. Space Heavy je čtvrté studiové album King Krulea a vyráží s ním na stejnojmenné turné. Desku představí 27. října v pražském Foru Karlín. Jeho poslední sólový koncert v Roxy byl vyprodán během pár dnů, doporučujeme tedy s nákupem vstupenek příliš neváhat.
King Krule umí překvapit. Pro letošní rok si pro fanoušky připravil novou desku a k ní rovnou i turné. Album, které vyjde 9. června, přibližuje posluchačům singl s názvem Seaforth. A právě tady King Krule opět překvapuje. První singl z nového alba vyšel spolu s vizuálně opravdu krásným videoklipem. Snovou melodii doplňují záběry, které se odehrávají v Kruleově spící mysli a divák tak může sledovat dobrodružství – dvou zlatých retrívrů. Ale vlastně proč ne. Netradiční projev, postupy, melodie, texty a klidně i nečekaná kombinace melodie a videa, to je King Krule.
Marshallův projev je velice tajemný a osobitý, ve své tvorbě prochází různými fázemi i žánry, umí pracovat s indie-rockem i post-punkem, ví, jak využít jazz fusion a nebojí se ani hiphopu, rapu nebo elektronické hudby. Jako King Krule se pak věnuje niterným pocitům a intimním tématům, která lyrickou formou předává posluchačům. Každý se tak může v některé jeho skladbě najít, protože nic není jednoznačně řečeno a každý kus dává prostor fantazii a vlastním výkladům, stačí se jen poddat melodiím a silným náladám jednotlivých tracků. Na nové desce jich bude hned patnáct.
Space Heavy chce a má být ve stejné míře prostorem pro negativní i pozitivní věci a odměna pro ty, kteří jsou ochotní projít si obojím, je prý veliká. Album bude podle prvotních informací emoční horská dráha, přijďte si ji užít 27. října do Fora Karlín.
Videoklip Sea Forth:

Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Forum Karlín, Obecnice, Czech Republic

Tickets

Sharing is Caring: