Kim Petras - Feed The Beast Tour - Official Event, 02.03.2024, Warszawa, EXPO XXI

Sat Mar 02 2024 at 05:00 pm to 11:00 pm UTC+01:00

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe | Warsaw

Live Nation Polska
Publisher/HostLive Nation Polska
Kim Petras - Feed The Beast Tour - Official Event, 02.03.2024, Warszawa, EXPO XXI
Advertisement

KIM PETRAS
Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour

KIM PETRAS – 02 marca 2024 – EXPO XXI, Warszawa

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w piątek 23 czerwca o godz. 10:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się 26 czerwca o 10:00 rano na KimPetras.com oraz LiveNation.pl

Debiutancki album “Feed The Beast” ukaże się 23 czerwca. Album dostępny w przedsprzedaży.

Już w najbliższy piątek Kim wystąpi na żywo w TODAY NBC, w TODAY Plaza w ramach Citi Concert Series.

21 czerwca 2023 – przed wyczekiwaną premierą jej debiutanckiego albumu “Feed The Beast”, zdobywczyni nagrody GRAMMY, międzynarodowa sensacja muzyki pop i doceniona przez krytyków autorka tekstów, Kim Petras, ogłasza swoją trasę koncertową Feed The Beast World Tour, wyprodukowaną przez Live Nation.

Północnoamerykańska część trasy rozpocznie się 27 września w Austin w Teksasie, a następnie artystka wystąpi m.in. w Miami, Bostonie, Brooklynie, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Nashville, Houston i San Diego.

Następnie Kim wyruszy w brytyjsko-europejską część trasy, która rozpoczną się 13 lutego w Birmingham w Wielkiej Brytanii, a następnie przeniesie się m.in. do Manchesteru, Londynu, Brukseli, Paryża, Kolonii, Amsterdamu, Mediolanu i Warszawy.

Różne przedsprzedaże będą dostępne (w tym Artist Presale w czwartek, 22 czerwca) przez cały tydzień przed ogólną sprzedażą, która rozpocznie się w poniedziałek, 26 czerwca o godzinie 10:00 rano czasu lokalnego na LiveNation.pl. Trasa będzie również oferować wiele różnych pakietów VIP i doświadczeń dla fanów, aby przenieść ich wrażenia z koncertu na wyższy poziom. Pakiety różnią się między sobą, ale obejmują Meet & Greet i możliwość zdjęcia z Kim, wcześniejsze wejście na teren koncertu oraz limitowane gadżety. Bilety, informacje o przedsprzedaży, pakiety VIP i informacje o trasie można znaleźć na stronie KimPetras.com oraz na LiveNation.pl.

W tym roku Kim ma również wystąpić na festiwalach na całym świecie, między innymi na Osheaga w Montrealu 6 sierpnia, The Town w São Paulo 10 września, Life is Beautiful w Las Vegas 24 września i Corona Capital w Mexico City w listopadzie.

Kim będzie świętować wydanie swojego albumu “Feed The Beast” i nadchodzącą światową trasę koncertową w ten piątek (23 czerwca) w TODAY NBC, występując na żywo w TODAY Plaza w ramach Citi Concert Series.

15-utworowy album pełen popowej perfekcji, “Feed The Beast”, zawiera najnowszy przebój Kim „Alone” z udziałem ikony hip-hopu Nicki Minaj, platynowy przebój z Samem Smithem „Unholy”, viralowe hity uwielbiane przez fanów, takie jak body-positive „Coconuts” i mocny bitowy singiel „brrr”. Album zawiera również współpracę z gwiazdą alt-popu BANKS w utworze „BAIT” oraz długowyczekiwane nowe utwory, takie jak „King of Hearts” i „uhoh”. Płyta “Feed The Beast” (Republic Records/Amigo Records) jest już dostępny w przedsprzedaży.

Album “Feed The Beast” i światowa trasa koncertowa uzupełnią przełomowy rok dla artystki, który obejmował zdobycie pierwszej nagrody GRAMMY (za utwór „Unholy”), udział w Gali Met jako gość Marca Jacobsa i pojawienie się na okładce kultowego Sports Illustrated Swimsuit.
Kim stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów muzycznych, prowadząc niezwykle dynamiczną karierę z szeregiem uznanych przez krytyków singli i projektów, ponad dwoma miliardami globalnych streamów, wyprzedanymi trasami koncertowymi w Ameryce Północnej i Europie oraz hojnymi pochwałami od głównych mainstreamowych mediów i opiniotwórców na całym świecie.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Prądzyńskiego 12/14,Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Warsaw

Harp Twins ft. Volfgang Twins l Warszawa I @VooDoo Club
Fri Mar 01 2024 at 07:00 pm Harp Twins ft. Volfgang Twins l Warszawa I @VooDoo Club

VooDoo Club

MEUTE "EMPOR 2024"
Sat Mar 02 2024 at 08:00 pm MEUTE "EMPOR 2024"

Klub Progresja

Mikromusic z G\u00f3rnej P\u00f3\u0142ki \/ 20-lecie zespo\u0142u \/ Warszawa
Mon Mar 04 2024 at 07:00 pm Mikromusic z Górnej Półki / 20-lecie zespołu / Warszawa

Filharmonia Narodowa w Warszawie

NutkoSfera - Warszawa - CeZik dzieciom - DK \u015awit - 2024 rok!
Tue Mar 05 2024 at 06:00 pm NutkoSfera - Warszawa - CeZik dzieciom - DK Świt - 2024 rok!

Dom Kultury Świt

Warkings
Sat Mar 09 2024 at 07:00 pm Warkings

Hydrozagadka

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events