Kevadekuulutaja Ilu & Veinipidu Carpe Vinumis

Wed Apr 10 2024 at 06:30 pm to 09:30 pm

Carpe Vinum Veinipood | Tallinn

Carpe Vinum Veinipood
Publisher/HostCarpe Vinum Veinipood
Kevadekuulutaja Ilu & Veinipidu Carpe Vinumis
Advertisement
ARMSAD NAISED!
Oleme ise kevadekuulutajad! Ilmad on veel heitlikud ning seda mõnusam on oma meeli paitada kõige sellega, mis helgust ja kergust tekitab. Näppame aega ja seame end päikeselisteks päevadeks valmis!
MIS EES OOTAB?
MEELIS KRIK - ilmakuulus meigiproff keerutab taas pintsleid ja jagab humoorikal moel kuldaväärt meiginippe. Meelis teeb kevadistest trendidest inspireeritud näidismeigi. Arutame teemal, kas ilu on teraapia!? Oma töös kasutab jumestuskunstnik Itaalia päritolu, paljude südameid võitnud, ASTRA meigitooteid. Tutvustamisele tulevad ka ZEN Routine sarja uued tulijaid.
SU.VI EYEWEAR - Lihtsalt megahea disainiga päikeseprillid. Kusjuures vägagi taskukohased. Eesti oma asi. Teeme brändi loojatega juttu saamisloost ning vaatame üle äsja saabunud uue hooaja kollektsiooni. Muidugi saame piiluda ka vanu lemmikuid. Kõike saab proovida ja soetada.
BRIGHT MOESHOW - kleidid, mis panevad iga naise tundma end kaunina, olenemata sellest, kas oled suuruses S või XL. Kõik mudelid on ääretult efektsed, luksuslikult voogavast taftsiidist, kombineeritud väikeste vimkadega. Saame tuttavaks brändi säravate loojatega ning naudime kleidišõud.
INGRID SAKS - avab uksed SPA salongi köitvasse maailma. Võrratud aksessuaarid ja vannitoa tekstiilid. Saame nippe, kui lihtne on väheste vahenditega oma pesuruum ellu äratada ning sisustada vägagi luksuslikuks. Samuti leidub nii mõndagi mõnusat kodus selga ja varba otsa libistamiseks.
KRISTEL NÕMMIK - Carpe Vinumi võluv perenaine tutvustab ja serveerib kolm päikesest pakatavat jooki. Ikka veini ja vahuveini. Oleme sobivalt valge ja roosa lainel, laseme naudingutel end kanda ja meelitame kevade välja.
BRIGITTY LUUS - hoiab ruumi ja teie head tuju. Nalja saab ka!
Hubane stuudio täitub ilu, melu ja mõnusa vaibiga.
Serveeritakse suupisteid.
Kõiki tooteid saab kohapeal kaasa osta.
OSALUSTASU 29 € / INIMENE
Info ja registreerimine: [email protected]
Koha tagab raha laekumine Vinum OÜ kontole: EE472200221064920044
Selgitus: Nimi, ASTRA
NB! Kohtade arv on piiratud!
Kohtumiseni Carpe Vinumis, Poordi 3, Tallinnas
Olete väga oodatud!
Teie Beautyblender OÜ, Carpe Vinum, Meelis Krik, GlamEst, SU.VI Eyewear, BRIGHT, SPA Sanitaartehnika
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Carpe Vinum Veinipood, Poordi 3, Kesklinn, Tallinn, 10156 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Sharing is Caring: