Advertisement
FUNDACJA KINEMATOGRAF i KSIĘGARNIA MIĘDZY SŁOWAMI zapraszają na spotkanie z Kamilem Janickim w cyklu MIĘDZY SŁOWAMI – RABKA.GDZIE: księgarnia Między Słowami, Rabka-Zdrój, ul. Orkana 37
KIEDY: 25 listopada godz. 17.30.
Kamil Janicki Opowiada o historii, zwłaszcza tej społecznej, przyziemnej i osobistej. Jest autorem dwudziestu książek (i współautorem kilku kolejnych), które dzięki zainteresowaniu czytelników rozeszły się już w niemal 500 tysiącach egzemplarzy. Napisał między innymi takie pozycje, jak „Pańszczyzna. Prawdziwa historia polskiego niewolnictwa”, „Wawel. Biografia”, „Cywilizacja Słowian” czy „Pierwsze damy II Rzeczpospolitej”.
Z wykształcenia jest historykiem, absolwentem Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez wiele lat pracował w branży wydawniczej; był między innymi tłumaczem, redaktorem i kierownikiem redakcji w jednej z największych polskich oficyn. Od kilkunastu lat prowadzi magazyny o historii – obecnie pełni funkcję redaktora naczelnego portalu WielkaHISTORIA.pl. Pod tym samym szyldem działa także na YouTube.
Wstęp wolny.
Wydarzenie zorganizowane przy wsparciu Gminy Rabka-Zdrój oraz Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
ulica Władysława Orkana 37, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska, ulica Władysława Orkana 37, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska, Krakow, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.









