KAIROS

Sat Dec 03 2022 at 11:00 am to Sun Dec 04 2022 at 07:00 pm

Społeczność Chrześcijańska Północ | Warsaw

Spo\u0142eczno\u015b\u0107 Chrze\u015bcija\u0144ska P\u00f3\u0142noc
Publisher/HostSpołeczność Chrześcijańska Północ
KAIROS
Advertisement
Każde zranione i nieuleczone miejsce naszej duszy jest potencjalnie tym miejscem, które wciągnie nas w pułapkę kłamliwych myśli o sobie samym, strachu, wycofywania się lub atakowania. KAIROS to ten szczególny moment w Twoim życiu, kiedy na spokojnie, bez pośpiechu czy wymuszania możesz w swoim rytmie, w dyskretnych okolicznościach doświadczyć zrzucenia swoich ciężarów, starych lub bieżących obciążeń, przyjąć w ich miejsce BOŻE MYŚLI, ODCZUCIA, POSTAWY, BYĆ WOLNYM.
KAIROS to spotkanie weekendowe poprzedzone cyklem Powołani do Wolności. Tutaj kontynuujemy pracę w zrzucaniu ciężarów i przyjmowaniu Bożej wolności, tożsamości nadanej przez Pana Boga, Bożych przekonań zamiast złych myśli i kłamstw na własny temat i temat świata. Tutaj uczymy się słuchać Pana Boga, odróżniać i rozwiązywać niezdrowe emocjonalne więzy duszy i budować zdrowe więzi w relacjach z innymi, przechodzimy procesy przebaczenia i uzdrowienia relacji z najbliższymi, uczymy się rozpoznawać opresje demoniczne i zamykamy furtki, które ewentualnie mogłyby stawać się ścieżkami dla takiej opresji.
Kairos odbywa się w weekend (sobota i niedziela) na koniec każdej edycji Powołanych do Wolności. W sobotę spotykamy się w godzinach 11:00 - 19.00, w niedzielę 13:30 - 20.00 - w tym obiady i przerwy kawowe.
Aby dołączyć napisz na adres:
[email protected]
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Społeczność Chrześcijańska Północ, ul. Elektronowa 10,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: