Julia Wieniawa – OMAMY / Warszawa

Thu Dec 01 2022 at 08:00 pm

Palladium | Warsaw

Good Taste Production
Publisher/HostGood Taste Production
Julia Wieniawa \u2013 OMAMY \/ Warszawa
Advertisement
Julia Wieniawa – OMAMY
1 grudnia 2022, godz. 20:00 (czwartek)
Palladium, ul. Złota, Warszawa
Bilety w cenach: miejsca stojące (parter) - 109 zł (I pula), 119 zł (II pula)
Bilety dostępne na: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/julia-wieniawa/#fbevent
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Julia Wieniawa to aktorka i wokalistka o niezwykłej barwie głosu i wrażliwości muzycznej. Debiut artystki to wydany w 2016 roku utwór „Na zawsze”, który znalazł się na albumie „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3”. Kolejne single – „Oddycham”, podwójnie platynowy „Nie muszę” oraz liryczna ballada „SMRC”, podbiły serca fanów i ugruntowały pozycję wokalistki na muzycznym rynku.
W 2021 roku artystka zdecydowała się na współpracę z Maciejem Musiałowskim w utworze „Zabierz tę miłość”, na gościnny udział u KARAŚ/ROGUCKI w piosence „Bezpieczny Lot”, nagrała też wspólnie z duetem Kacperczyk utwór „Sebiksy”. Po kilku singlach, do których powstały też videoklipy – „Rozkosz”, „Nie mam dla Ciebie miłości” czy „Milczysz” – w czerwcu 2022 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Julii zatytułowany „Omamy”.
Tą płytą chcę powiedzieć – kończę pewien etap, poszukuję, kształtuję swoją muzyczną tożsamość. Każda z osób, z którą miałam okazję pracować pomagała mi wydobyć i odkryć różne odcienie „Omamów”. (…) Mam nadzieję, że dzięki tym utworom spojrzycie na mnie nieco z innej perspektywy i będziemy mieli okazję poznać się lepiej… – mówi Julia Wieniawa.
Do muzycznej współpracy artystka zaprosiła czołowych polskich producentów – Maćka Sawocha, Kubę Karasia i Wojtka Urbańskiego. Elektroniczne brzmienia przeplatają taneczne i liryczne melodie, a całości dopełniają osobiste teksty powstałe we współpracy z Arkiem Kłusowskim, Kasią Lins oraz Mery Spolsky.
Tegoroczne lato było dla Julii Wieniawy również debiutem na muzycznych scenach najważniejszych polskich festiwali, artystka wystąpiła m.in. na Orange Warsaw Festival, Fest Festival, Męskim Graniu i Finale Letnich Brzmień w Poznaniu. Show artystki spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności i późną jesienią Julia wraca na scenę – tym razem w ramach swojej trasy koncertowej.

Harmonogram koncertów:
1.12.2022 – Warszawa / Palladium
4.12.2022 – Kraków / Kamienna 12
11.12.2022 – Poznań / B17
13.12.2022 – Gdańsk / Stary Maneż
15.12.2022 – Wrocław / A2

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Palladium, Złota 9, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Festivals in WarsawConcerts in Warsaw

Sharing is Caring: