Jej Wysokość Beza

Sun Sep 26 2021 at 10:00 am to 02:30 pm

CookUp | Warsaw

CookUp
Publisher/HostCookUp
Jej Wysoko\u015b\u0107 Beza Jej Wysokość Beza. Majestatyczna, piękna, dostojna i krucha zarazem. Kapryśna i wymagająca jak na arystokratkę przystało. Błędów nie wybacza. Jej perfekcyjne przygotowanie wymaga wiedzy i doświadczenia. Jednak, gdy się już ją oswoi jest jednym z najbardziej spektakularnych i popisowych deserów. To, co robimy razem bezy?
Zapraszamy na kolejne zajęcia cukiernicze z Jarosławem Konrady – posiadającym ponad 40.letnie doświadczenie cukiernikiem, Pastry Sous Chefem hotelu Mercure w Poznaniu. Na warsztatach poznacie różne rodzaje, sposoby i techniki przygotowania, w tym pieczenia i suszenia bez. Dowiecie się jakie są najczęstsze bezowe błędy, co zrobić, aby ich uniknąć oraz czy to prawda, że gdy za oknem deszcz lepiej pieczenie bez sobie odpuścić. Prowadzący pokaże Wam jak upiec perfekcyjne bezy oraz jakich produktów i akcesoriów cukierniczych używać do ich przygotowania. Na zajęciach uczestnicy będą pracowali indywidualnie i przygotują 3 bezy.
W programie:
- Tarta cytrynowa z bezą włoską
- Tort Concorde na bezie szwajcarskiej
- Klasyczna beza Pavlova z owocami
Wszystkie samodzielnie przygotowane na zajęciach wypieki będziecie mogli zdegustować na miejscu bądź zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.
Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy, aromatyczny napar lub lemoniada.

Event Venue & Nearby Stays

CookUp, Hoża 51, 00-681 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: