Jej Perfekcyjność zaprasza na dietę | WARSZAWA | stand-up

Wed May 25 2022 at 08:00 pm to 09:30 pm

La Pose | Warsaw

Jej Perfekcyjno\u015b\u0107
Publisher/HostJej Perfekcyjność
Jej Perfekcyjno\u015b\u0107 zaprasza na diet\u0119 | WARSZAWA | stand-up
Advertisement
Jestem gruba.? To jakby wszyscy wiedzą. Bycie grubą nie jest łatwe, Zwłaszcza jak dodatkowo jesteś niebinarnym starym transem.? Owszem, z małym penisem.? Ale jakoś daję radę i czasem nawet porucham.?
Opowiem Wam o tym, jak schudłam prawie 30 kg a potem przytyłam dużo więcej.⚖ I o tym, jak mimo wszystko na Grindr wciąż mam nowe wiadomości z gołymi panami.?‍♂️ A na imprezach stawiają mi wódę.? (W zamian za niewielkie usługi seksualne.)
Tym razem zapraszam Was na podróż po moich zmaganiach z (nad)wagą.⚖ Po sportach, które uprawiałam i które mnie zniszczyły.?‍♂️ Po dietach, jakie przeszłam i po kompromitacjach, które doprowadziły mnie do występowania na scenie w czarnych za dużych narzutach.⬛ Bez ściemniania, bez udawania i na koniec nawet pokażę Wam trochę ciała!?
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Tego wieczoru wyjdziecie oburzeni?, zniesmaczeni?, roześmiani? i wybawieni?. Dla Jej Perfekcyjności nie ma świętości.❌ Nie ma też tematów tabu❌ (dlatego wstęp od 18 lat⛔️), bo śmiać się można ze wszystkiego. A że transetka? najbardziej lubi śmiać się z siebie (i swojej nadwagi), to na pewno spodziewać się możecie: transfobii?, homofobii?, body-shamingu?, fat-shamingu?, ageizmu? i wszelkich innych obrzydliwych rzeczy. ???

? Jeśli można coś obrazić, to na pewno tej nocy się to stanie.
? Szykujcie się na najgorsze!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

? BILETY:
◼ przedsprzedaż on-line do wyczerpania limitu miejsc - 25 PLN - https://bilety.jejperfekcyjnosc.pl
◼ bilety VIP dostępne tylko on-line do wyczerpania limitu miejsc (w cenie: wejście na stand-up, szoty po występie, zdjęcie z autografem, pamiątkowa torba) - https://bilety.jejperfekcyjnosc.pl
◼ bilety na miejscu - 30 PLN
⚠ Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo wstępu - przedsprzedaż.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

La Pose, ul. Mazowiecka 6/8,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: