Jassno w PraCoVni

Sun Jun 13 2021 at 08:00 pm to 10:00 pm

PraCoVnia Art-Club | Żoliborz

Publisher/HostPraCoVnia Art-Club
JASSNO grają Jazz Kosmosu
Startujemy o godz 20.30
Wstęp wolny
( wrzutka szczodrości do kapelusza )
.............................................
JASSNO to nowatorski projekt muzyczny wykorzystujący terapeutyczną moc gongów i mis dźwiękowych oraz swobodna przestrzeń nieskrepowanej, instrumentalnej improwizacji wspartej nowoczesną technologią gitarowych efektów.
Połaczenie pierwotnego z nowoczesnym, harmonijnego z nieokrzesanym oraz ambientowego z niepowtarzalnym wprowadza muzyków i publiczność w sferę wzajemnej, emocjonalnej wymiany, a każde takie wspólne, kosmiczne spotkanie inspirowane jest wyjątkowością miejsca i czasu.
Tomasz Leś - gitarzysta, kompozytor, producent. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Profesjonalny muzyk od ponad 15 lat. Współzałożyciel zespołów: 100nka, Japoto, Wszystko Dla Szpanu, 1724 trio. Grał i nagrywał m.in. z takimi artystami, jak: Tomasz Stańko, Olga Szwajgier, Mikołaj Trzaska, Antoni Ziut Gralak, Mateusz Pospieszalski, Bronisław Duży, Robert Brylewski, Krzysztof Zalewski, Kaliber 44, Abradab, Herb Robertson (USA), Joe Fonda (USA), Viktor Toth (HU).
Mr Kiewicz - muzyk samouk, didżej i terapeuta, który od wielu lat zajmuje się masażami dźwiękiem metodą Petera Hessa i muzykoterapią. Przez ten czas wielokrotnie organizował i grał koncerty relaksacyjne w całej Polsce. W czasie koncertów wykorzystuje wyłacznie specjalnie dobrane i zharmonizowane, recznie kute chińskie gongi i nepalskie misy dźwiękowe, dopuszczone do terapii dźwiękiem.

Event Venue & Nearby Stays

PraCoVnia Art-Club, Popiełuszki 16, Żoliborz, Poland

Sharing is Caring: