Advertisement
Jaroslav JindraRežisér, scénárista a kameraman populárního cestopisného cyklu České televize „Na cestě“ a držitel několika cen z mezinárodních filmových festivalů se svou kamerou navštívil na 140 zemí světa.
Snad žádná jiná země Afriky nenabízí návštěvníkům tak široké spektrum prožitků, jako Etiopie. Na své si zde přijdou milovníci hor, pouští, květeny, divokých zvířat, historici nebo etnografové.
Najdete tady mohutné hory, ve kterých žijí endemická zvířata či rostou endemické rostliny, nechybějí ani vulkány dávno vyhaslé, stejně jako aktivní. Jedinečná je tato země i pokud jde o jinde už zcela vymizelé národy „doby kamenné“, stejně jako unikátní do kamene vytesané památky z doby největšího rozkvětu nejstarší císařské dynastie světa. Nenechte si ujít jedinečné zdobení surmských žen, tradiční krvavé souboje mužů, císařské paláce a skalní chrámy severu, nebo pravoslavnou vánoční mši pod širým nebem, které se zúčastnilo na půl druhého milionu poutníků.
Vstupné 120 Kč. Předprodej vstupenek v TIC města nebo na www.kulturafrenstat.cz.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Kino Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1071,Frenstat pod Radhostem, Frydek-mistek, Czech Republic
Tickets