Jack i Rose. Intymny spektakl Teatru Inaczej

Sun Feb 05 2023 at 06:00 pm

Dom Kultury "Włochy" | Włochy

Dom Kultury \
Publisher/HostDom Kultury "Włochy"
Jack i Rose. Intymny spektakl Teatru Inaczej
Advertisement
Na naszej scenie tym razem zaprezentuje się TEATR INACZEJ z kultową historią miłości. Domyślacie się jaką? ;-)
JACK I ROSE ?
Takie uczucie w prawdziwym życiu zdarza się rzadko. Częściej można oglądać je w kinie. Oni jednak mieli szczęście. Marysię i Kubę trafiła strzała Amora. Niespodziewanie. Od pierwszego wejrzenia. Na zabój – tak jak w przypadku bohaterów ich ulubionego filmu. Wspólne dwa lata minęły równie ekscytująco jak dzień na Titanicu, w rytm romantycznego przeboju Celine Dion. Lecz i oni natrafili na górę lodową, która brutalnie przerwała ich związek. Na szczęście oboje wyszli z tego cało.
Po roku – nadal z otwartymi ranami – spotykają się...
Stare emocje szybko dochodzą do głosu, a atmosfera ochładza się gwałtowniej niż woda w Atlantyku. Zatonięcie tej relacji wydaje się nieuniknione. Czy na słynnej szafie starczy miejsca dla obojga czy ktoś pójdzie na dno razem z dawną miłością?
Występują: Antonina Kaliciak i Piotr Bartha
Czas trwania: 70 minut
Spektakl dedykowany widzom powyżej 16. roku życia.
✅Wstęp wolny
---
?TEATR INACZEJ jest teatrem niezależny, istniejący od października 2018 roku zrzeszający młodych pasjonatów. Ma za sobą autorskie realizacje teatralne m.in. spektakl „Dobry wieczór, to my!” dotykający problemu depresji wśród młodych ludzi oraz poetycką impresję teatralną „zobaczymy”. Oba spektakle zdobyły Grand Prix i Nagrodę Publiczności na Festiwalu Teatrów Studenckich „START” w 2019 i 2021 roku. Pokazywane były także m.in. na przeglądzie BUT w Brodnicy, Festiwalu „Melpomena” w Środzie Wielkopolskiej, a także na scenach w Krakowie, Szczecinie, Kielcach i Warszawie – m.in. na deskach Teatru Ochota, Teatru Druga Strefa czy Okęckiej Sali Widowiskowej.
#nadajemykulture
#warszawskiedomykulturyrazem
ad [ na pomarańczowym tle postaci aktorów, wcielających się w role Jacka i Rose]
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Dom Kultury "Włochy", Bolesława Chrobrego 27, Włochy, Poland

Sharing is Caring: