Advertisement
Další literární večer pořádaný ve spolupráci s Místní knihovnou Klánovice. Pozvání přijala spisovatelka Iva Hadj MoussaVečerem provede již tradičně Anna Beata Háblová.
Iva Hadj Moussa (1979) vystudovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně.
Je autorkou knih Šalina do stanice touha, Démon ze sídliště, Havířovina, Těžké duše nebo Velké starosti malých lidí. Kromě psaní se věnuje terapii dětí a dospívajících, občas píše reklamní texty a články do časopisů Vlasta, Marianne nebo Psychologie dnes. Spolumoderuje podcast Poslouchej mě. Pokouší se kreslit vtipy. Miluje metal, psy a přírodu.
________________________________-
Anna Beata Háblová (nar. 1983) je spisovatelka, básnířka, slamerka, ale také architektka a urbanistka. Publikovala básnické sbírky Kry (2013), Rýhy (2015), Nevypínejte (2018) a O mé závislosti nikomu neříkej (2020). V roce 2017 vydala populárně-naučnou knihu Města zdí o historii a interpretaci obchodních center ve vztahu k městu. Následoval titul na pomezí odborné studie a beletrie Nemísta měst (2019) o opomíjených, pomíjivých a míjených místech. V posledních letech přispívá úvahami o architektuře do Českého rozhlasu. V roce 2022 vydala své první prozaické dílo Směna.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
KC BESEDA KLÁNOVICE, 190 14 Praha 9, Czech Republic, U Besedy 17, 190 14 Praha, Česko,Prague, Czech Republic
Tickets