Advertisement
Ett distansevenemang, dĂ€r du pĂ„ förhand âdrar ett kortâ för att senare ges intuitiv vĂ€gledning av mig. Jag har Ă€ven ett halvt öra öppet för dina vĂ€gledare och hjĂ€lpare, Ă€ven om fokuset inte huvudsakligen ligger pĂ„ dessa. Obs! Följ anvisningarna lĂ€ngre ner i texten för att anmĂ€la din plats đJag arbetar helt pĂ„ distans under nĂ€mnt datum och klockslag utan din fysiska nĂ€rvaro. Du kan under tiden göra vad du vill, det spelar ingen roll om du jobbar, sover, Ă€r förkyld, eller nĂ„got annat. Du vĂ€ljer Ă€ven om jag antingen ska prata högt och spela in informationen pĂ„ ljudfil (mp3) eller om jag istĂ€llet ska skriva ned informationen. (Att skriva stjĂ€l dock tid frĂ„n sjĂ€lva intuitionsarbetet, rĂ€kna dĂ€rför med tidsförlust jĂ€mfört med ljudinspelning.) Materialet mejlar jag efterĂ„t till dig.
Med hjĂ€lp av min intuition förmedlar jag personlig vĂ€gledning till var och en av er, utifrĂ„n var ni befinner er just nu. Det Ă€r vanligt att efterĂ„t uppleva kĂ€nslan av bekrĂ€ftelse. Ibland vidarebefordrar jag Ă€ven kortare sekvenser av vad Ă€nglavĂ€sen och vĂ€gledare i andevĂ€rlden förmedlar i stunden. PĂ„ fotot för detta evenemang ser du en hög med vackra âenergikortâ, och du fĂ„r kĂ€nna efter vilket kort du vill att jag ska dra för dig, vilket nummer jag ska blĂ€ddra fram till. Ett kort som dras ur högen stoppas tillbaka pĂ„ exakt samma stĂ€lle, sĂ„ det spelar ingen roll om andras kort dras före ditt. Men som du kanske vet Ă€r det inte sjĂ€lva kortet som talar om vad du Ă€r uppe i, vad som komma skall och sĂ„ vidare, utan jag anvĂ€nder min intuition för att kĂ€nna in vad som ska komma fram just i den hĂ€r stunden kring dig och ditt liv. Kortet anvĂ€nds som ett inspirativt verktyg.
Jag arbetar inte genom att du stÀller frÄgor om olika saker till detta evenemang, utan jag öppnar helt enkelt upp för det som jag kÀnner ska komma fram. Det brukar handla om det du Àr uppe i just nu, men kan Àven beröra det som har varit och det som komma skall. Du kanske inte fÄr höra det du vill höra, men lita pÄ att det som kommer fram Àr det som just du behöver höra, just nu.
Jag arbetar med var och en av er deltagare som har en bokad plats. Du Àr med andra ord garanterad att fÄ vÀgledning till dig om du har en plats, och varje deltagare ges ca 15 min. Skulle du mot förmodan inte fÄ nÄgon vÀgledning till dig betalas dina pengar naturligtvis tillbaka. EfterÄt mailar jag informationen till dig. Senast samma dag ska du ha fÄtt mailet.
Datum: 11/11 (arbetet sker helt pÄ distans utan din fysiska nÀrvaro)
Kostnad: 400 kr inkl. moms, betalas i förvÀg för att boka plats. Ljudfil (mp3) alternativt skriven text ingÄr i priset.
PlatsanmÀlan:
Via mail till [email protected]
OBS! Skicka mig:
-ditt för och efternamn,
-din mailadress,
-telefonnummer till dig (om mailen krÄnglar)
-foto pÄ dig sjÀlv för att det ska bli lite smidigare för mig att sÀra pÄ allas energier under evenemanget.
-skriv i vilken form du vill ha informationen; via ljudfil eller via text.
-skriv vilket kort du vill att jag ska blÀddra fram till, kÀnn in en siffra mellan 1-20.
Jag bekrÀftar om det finns plats kvar, och nÀr betalningen har kommit in har du en bokad plats.
Betalning för att boka plats till:
Swish: 123 338 13 57
Bankgiro: 5139-8675
Kontant betalning pÄ plats kan Àven lösas enligt överenskommelse.
OBS! Meddela mig nÀr du har betalat.
Observera villkoren: Din plats Àr bokad först nÀr betalningen har kommit in. Ingen Äterbetalning vid avbokning.
FrÄgor om evenemanget: pÄ mailen [email protected]
Jag som leder evenemanget heter Camilla Matsson. Andlighet i olika former har alltid varit en naturlig och sjÀlvklar del av mitt liv. Som 13 Äring kom de vackra kristallerna in i min vardag. I sena tonÄren pÄbörjades olika andliga kurser, och jag spenderade mÄnga timmars trÀning till detta varje vecka. Som vuxen tog jag det ett steg lÀngre och började gÄ mediala utbildningar. Intuitionen och de mediala förmÄgorna har alltsÄ utvecklats aktivt över tid genom utbildningar och mycket hÀngiven trÀning. Idag arbetar jag som utbildat diplomerat Medium, Andlig Healer, Djurkommunikatör, Samtalsterapeut, Mindfulinstruktör, och e-terapeut mot sockerproblematik. Jag erbjuder utbildningar med diplomeringsmöjlighet inom mÄnga av dessa arbetsomrÄden sedan Är 2016, i form av kurser pÄ plats samt i viss mÄn distanskurser. Du kan Àven boka olika typer av behandlingar och samtal inom detta bÄde pÄ plats samt pÄ distans. Evenemang, seanser, workshops samt temakvÀllar av olika slag erbjuder jag med jÀmna mellanrum.
Jag följer Mediumförbundets etiska riktlinjer.
LÀs mer om vad jag erbjuder pÄ hemsidan:
www.hedemorakraftsjalar.se
Kortlek: Return of Spirit by Cheryl Lee Harnish
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Davidshyttan 133, Hedemora, Sweden
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






